Wpis z mikrobloga

ja myślę ze ludzie z #bitcoin to jest właśnie ta czysta inteligencja w działaniu - sam tutaj siedzę bo przypadł mi do gustu profil społeczności - logika działania jest prosta, kup potem HODL i tak aż do śmierci
szanuję niezmiernie za ta postawę - bo wszyscy na ogół jako ludzie tacy jestesmy i łatwo zmieniamy zdanie, ale ja swojego bitka będę pilnował zajebiście, a przy 1 sierpnia dokupię
to jest właśnie to #!$%@? działanie, bez zamknięcia w jakieś konwenanse, naprzeciw fiatowi i systemowi, według tego przysłowia "potem wygrywasz", ja sam jestem nowy w temacie bo w BTC wszedłem na dobre od stycznia ale nie żałuje
a nawet jak jutro będzie 0, to jak już dobiję tej czterdziestki i będę się żalił w barze przy kuflu piwa to będę mówił

bo wiesz, ja byłem milionerem prawie, no ale nie urus mi bitkoj

bitkoj, a co to bitkoj

siadaj stary #!$%@? to długa historia

#bitcoin
  • 5
@januszhajsow: z takim podejściem będziesz bardzo bogaty w przyszłości, ja Ci to mówię już teraz. W bitcoinie są ludzie, którzy sprzedali dom i wszystko co mieli kupili bitcoiny i poszli mieszkać na squoty. A to było bardzo dawno jak bitcoin kosztował "grosze". Coś się należy vtym ludziom za takie poświęcenie. Nie zazdroszczę im bogactwa teraz bo zasłużyli.