Wpis z mikrobloga

A co jak taki Donald Trump ma konto na wykopie i normalnie czyta wykop jak ja czy Ty? np Wraca z roboty do swojej piwnicy i sobie mysli "Ciekawe co na wykopie slychac", robi sobie kanapki i herbate do kufla, odpala wykop i tak mu czas leci: #!$%@? sie na tagi, albo ze mu sie komp zawiesil. W piatek hehe piwko i topchipsy bo w sobote ma wolne xD czasem dla beki poszkaluje sobie papieża xD Wejdzie na glowna, zerknie co sie na swiecie dzieje, co w polsce, co w Syrii "aha" powie," tak, tak, tu trzeba putina za pysk trzymac, do afganistanu pasowaloby wyslac tomahawki, bo w komentarzu piszo ze bedzie atak isis na kabul, O , rozdajo kubka, dej mi mam horom curke hehe" On pewnie nawet nie czyta atykulow, tylko komentuje jak wiekszosc. I tak sie zastanawam teraz, Ciekawe co sobie musi o nas myslec jak tak czyta co piszemy xD, oj zeby z tego kiedys wojny nie bylo xD, No i druga sprawa, ciekawe gdzie sie nauczyl po polsku czytac i pisac xD I na koniec Panie prezydencie, jesli pan to czyta to mam pytanie, zniesie nam pan wizy? Obiecujemy sie zachowywac w ameryce normalnie, nie bedziemy robic wiochy, na prawde plis odp.

#gownowpis #polityka #usa