Wpis z mikrobloga

czemu na weselach nie ma piwa ani kebabów? kebab byłby idealnym daniem weselnym. jest to zbilansowany posiłek, zdrowy, bo zawiera surówkę. dobrze komponuje się z alkoholem. poza tym zadowoli każde, nawet najbardziej wykwintne podniebienie. widzę same plusy takiego rozwiązania.
  • 35
  • Odpowiedz
  • 58
@kwasnydeszcz Bo kebab to żarcie mało wyszukane i dostojne, często dla plebsu a na weselu dania powinny być bardziej wykwintne niż jakiś tam marny kebab.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz na kilku weselach na jakich byłem piwo się pojawiało. Raz było w butelkach a raz lane z kija. I dzięki Bogu bo temperatury wtedy sięgały 30 stopni (wieczorem!) i wódką byśmy się tak urządzili że do oczepin wytrzymałby tylko fotograf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz jak nie ma piwa na weselach jak jest. Trzy tygodnie temu byłem na weselu to nawet "bezalkoholowe dla kierowców" było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do kebsa - jak wesele jest spoko zorganizowane od strony gastronomicznej to kebab jest zbędny. Teraz zazwyczaj dają do zjedzenia spore porcje jakichś wymyślnych dań (a nie schabowe jak kiedyś).
  • Odpowiedz
Bo kebab to żarcie mało wyszukane i dostojne, często dla plebsu a na weselu dania powinny być bardziej wykwintne niż jakiś tam marny kebab.


@venad: Przecież na typowym polskim weselu jest byle jaki rosół z rozgotowanym makaronem i kotlety. xD Jak dla mnie już kebab jest dostojniejszy niż polska grazynowa kuchnia.
  • Odpowiedz