Wpis z mikrobloga

Banda wykopowych stulejarzy z mordami w krostach, w długich włosach, nie mających życia w rzeczywistości, żyjących internetem 24h/7, znalazła sobie obiekt do zniszczenia jakiegoś grubasa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) boże czemu ja mam na tym portalu konto xD
#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jesuismichal: Ale ty jesteś ograniczony, nie zdziwił bym się gdyby twoje IQ wynosiło 100. Nie chodzi o sebe a o to że zrobił wszystkich w c---a, uzbierał cel na jace a nawet z tego z---------ł połowę a przy okazji robił z niego idiote i wmawiał wszystkim że zgubł.
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Ale co ciebie obchodza kogoś pieniądze i co z tym robi? Wysłałem mu ponad 100zł przez cały czas jego strimowania i nie mam z tym problemu, że to r---------a na prawo i lewo. Dziwne, żeby osoba, która cale zycie myła sie w misce, trzeźwo myslała gdy z dnia na dzien, dziennie bedzie zarabiać po 3k co ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Banda wykopowych stulejarzy z mordami w krostach, w długich włosach, nie mających życia w rzeczywistości, żyjących internetem 24h/7.............. boże czemu ja mam na tym portalu konto xD


Ty sam sobie na pytania odpowiadasz.
  • Odpowiedz