Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Chyba przypadkowo rozkochalem w sobie dziewczyne
Sytuacja wyglada tak: zawsze ma powiekszone zrenice przy mnie, maslane oczy, zachowuje sie przy mnie troche ulegle, czesto na mnie patrzy, zazwyczaj ma dla mnie czas jesli nie jestemy obok siebie a rozmowa z nia przebiega zawsze z jej ogromnym zaangazowaniem,moge pisac byle co a ją i tak to zainteresuje, chyba ze cos lekko zirytuje, chce zmienic temat i dzlsj pisac. Chce o mnie duzo wiedziec. Czesto jest przychylna na moje decyzje, jak chce zrobic cos co jej nie pasuje to i tak to zaakceptuje i jest dalej zajnteresowana rozmową,mną.

Czy jest duza szansa ze jest zakochana? , jak tak to odrazu wybiore ja na partnerke, oczywiscie utworze szczesliwy zwiazek. Moge jej dac naprawde wiele,wiecej niz wiekszosc mezczyzn(sa tacy co moga dac wiecej) wiec jestem gotowy na to w 100%
  • 12
@Hachiko: napewno nie traktuje innych mezczyzn takim zainteresowaniem co mnie, i to w sumie trwa bardzo dlugo bo az 3 miesiace.
Czesto dawala mi swoj telefon do dloni, moglem ja dotknac wtedy po dloni jak sie domyslasz
A i na kazdej przerwie co chwile na mnie spoglada
@Hachiko: dzieki za rade,akurat mam poukladane w glowie
Teraz znalezienie rozowego jest dla mnie celem o wysokim priorytecie, wiec napewno w najblizszym czasie powiem jej jakie mam zamiary oraz co chcialbym.