Wpis z mikrobloga

Fidget spinner. Musiałem kupić, żeby się przekonać, że to jakieś nieporozumienie. I w sumie nie wiem czego się spodziewałem... Że niby stary dziad jak ja będzie łaził po ulicy i radośnie kręcił tym czymś dla atencji? Albo że chociaż w jakikolwiek sposób zredukuje toto poziom stresu do akceptowalnego poziomu? Bitch please... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Robię #rozdajo tego BEST ORIGINAL HIGH QUALITY MADE IN CHINA gónwa i wysyłam zwykłym listem, bo szkoda na to aż pięciu złotych. Plusujecie wpis, a ofiarę losu poznamy jakoś w poniedziałek.

Są chętni?

P.S. To naprawdę może kogoś kręcić?
npwjsn - Fidget spinner. Musiałem kupić, żeby się przekonać, że to jakieś nieporozumi...

źródło: comment_lzd2C3P9LITCQusVaCl31XzF5J3BRDx1.jpg

Pobierz
  • 26
@npwjsn mnie moje #!$%@? ze kreci sie z 10 sek i.koniec, lozysko trze, nasmarowanie nic nie dalo. Gónwo jak nic. No ale moze Twoje lepsze ( ͡ ͜ʖ ͡) kupilam dziecku ale ma to gdzies. Ogolnie wyjatkowo do dupy rzecz.
@padupadu: Bo nasmarowane łożysko kręci się dużo gorzej niż zupełnie suche. Jak chcesz wyjątkowo lekkiego kręcenia to wypłucz stary smar i wpuść kroplę oleju, takie smarowanie powinno wystarczyć w takich warunkach. Można też na sucho, ale wtedy łożysko jest głośniejsze i nie wiem jak długo wytrzyma, ale to chyba nie jest akurat problemem w takich konstrukcjach.
@npwjsn: @Ranger: @Jordandc: @terwer358: @asasell: @padupadu: plażo proszę, wy serio rozpatrujecie gadżet dla 13-latków w kategoriach dorosłości i rozsądku? Jak byłem gówniakiem, to potrafiłem godzinę zawijać sobię tą taką elastyczną linijkę wokół nadgarstka, albo poszczać jojo, albo do usrania odbijać kauczukową piłeczkę od podłogi. Każdy miewa takie jazdy, co jakiś czas pojawiają się bezsensowne mody, ale chyba najwieksza i nieprzerwana moda, to moda na pitolenie "Ale
@npwjsn: to kręci jedynie niedorozwinięte dzieci - i chyba dla nich było robione....skoro zdobyło taką popularność na całym świecie no to niestety większość populacji jest #!$%@? umysłowo :D