Wpis z mikrobloga

No i jest, prosto z chin!

Kupiony na iBuygou, paczka szła przez DHL China, od wysyłki do dostarczenia do domu jedyne 3 dni. Obyło się bez VATu. Na szybko - ekran (ta czerń!) i szybkość działania miazga, bije mojego obecnego S6 na głowę. Czekam na zgodę od Xiaomi na odblokowanie bootloadera i jedziemy z TWRP i MIUIPolska :)

#xiaomi #mi6 #chinskiecuda #chwalesie
Pobierz kondziow - No i jest, prosto z chin! 

Kupiony na iBuygou, paczka szła przez DHL Ch...
źródło: comment_tN019COTDPS70O5TguISDL9B78dnxPK6.jpg
  • 11
@mart3112: wybrałem China, jak się okazało później słusznie bo to najszybsza droga do MiuiPolska. No ale za późno doczytałem o 72h koniecznych na unlock bootloadera i teraz czekam.
@Setral: Byłem negatywnie nastawiony przez recenzje, ale teraz jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Na pewno w porównaniu do mojego wspomnianego S6 jest to poprzeczka wyżej. Ostatni update Mi6 podobno bardzo poprawił jakość zdjęć.
@kondziow jestem ciekaw jak radzi sobie bateria, bo z tego co czytałem to dosyć dobrze, zrób testy jak już będziesz normalnie użytkował i pochwał się screenshotami.
@kondziow: gratulacje zakupu, też mam S6 i zastanawiam się właśnie nad mi6 - mógłbyś coś więcej napisać o różnicach tych dwóch telefonów? Szczególnie interesuje mnie aparat i jakość zdjęć.