Wpis z mikrobloga

@Jaraz jak dla ciebie to zaradność, to nie mamy o czym rozmawiać. Patologia nie zrozumie. Jak się ma za mały mózg, żeby połączyć fakty, to faktycznie nie najeży tego robić. Jak się trochę więcej ogarnia i widziało się trochę w życiu, to można bez zastanowienia stwierdzić, że patologiczne zachowania nigdy nie ograniczają się tylko do jednej strefy życia.
@ImperiumCienia: Cóż, takie ryzyko gry. Dlatego mówię, że nie musi być od razu złodziejem i bandytą, może też być, nie wiem nie znam go, ale też nie ma co zaraz beki z kogoś toczyć. Różne historie po sebach chodzą ;)
@XpedobearX może kasa łatwa, ale to na być czegoś wyznacznik? Fajnie mieć jakieś zasady, bo jak komuś ufać, kto jest w stanie zrobić wszystko, bo to najłatwiejsze wejście? Jak chcesz coś do gara włożyć to trza #!$%@?ć, a nie auta kraść czy sprzedawać koks.
@boguchstein: Ale ja nie mówię o złodziejstwie, a takim handlu, czym to społecznie szkodliwe, żeby zaraz typa za śmiecia uważać? Może ma to wliczone w ryzyko gry albo szybko się #!$%@?ł. Tego nie wiemy, a ja nie uważam, że to nic złego, gorszego od handlu wódą i papierosami tylko trzymane w nielegalu. Co mnie to interesuje, ich sprawa sobie kogo wybierają na partnerów.
Do wszystkich co piszą, że "hehe czego chcecie, normalna dziewczyna". Do zk nie idzie się za niewinność i w mojej ocenie normalna osoba nie chce mieć partnera z wyrokiem na koncie. Oczywiście są przestępstwa których popełnienie nie oznacza, że mamy do czynienia z osobą zdegenerowaną - np. przekroczenie granic obrony koniecznej, czy posiadanie 2 gramów marihuany. Niemniej jednak w tym przypadku jak wynika ze zdjęć które ktoś powyżej wrzucił mamy do czynienia
@XpedobearX @XpedobearX mam całe osiedle taki, co to im uczciwe życie z trudem przychodzi. Inne elementy życia społecznego zresztą też. Potem takie patusy mają dzieci, które rosną w tym syfie "zaradnego" ojca i "zaradnej" matki. Mam gdzieś czy to złodzieje, oszuści czy handlarze narkotyków czy wódy. Taki styl po prostu wiele mówi o człowieku. Można sobie mówić, że nie ocenia się książki po okładce, ale w przypadku gdy widzę Sebe po zawodówce
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.