Wpis z mikrobloga

Witamy wszystkich Mirków i Mirabelki, służymy pomocą w zakresie #seo #sem i #pozycjonowanie - wołajcie na mikro, a podpowiemy jak poprawić widoczność w #google. Zaczynamy oczywiście od drobnego #rozdajo - klasyczny i elegancki pendrive 16gb z logo Kampanie SEO. Losujemy wśród plusujących ten wpis dziś o 20 przez mirkorandom, wysyłka na nasz koszt, jesteśmy zielonką, więc zielonki też biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_FQ6YQDOWtV0pG1pZ8rcZFjJ4c5j0MQZF.jpg
  • 63
@Akqub: Wszystko zależy od powodu filtra. Filtr za linki o wiele trudniej zdjąć niż filtr za przeoptymalizowanie (od kilku miesięcy vs dwa tygodnie). Ścisłych przykładów nigdy nie podajemy ze względu na ochronę prywatności naszych klientów. Mogę napisać że działamy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym (UK i US). Od lokalnych biznesów po światowe marki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KampanieSEO: Po pierdołach (delikatnie rzecz ujmując), które wcześniej wypisywaliście w "ataku spam postów" na tagach - nie wróżę świetlanej przyszłości w dyskusjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej jednak - powodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Akqub: Nie spamujemy. Sądzisz że 1k to za mały budżet? Wszystko zależy od charakterystyki branży, jeśli to lokalny, niszowy interes to nie ma problemu z wbiciem takiego klienta.

PS. w każdej chwili możemy podjąć takie wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KampanieSEO: To ja mam pytanie, co się dzieje z wyszukiwarką google, youtube bo ostatnio coraz częściej nie pokazuje mi wyników tego czego szukam tylko bardziej wyniki co jej algorytmom się wydaje co chce znaleźć
Jeszcze 2lata było o wiele lepiej, zaczęli filtrować ostro te wyniki czy jak?
Jak szukam po angielsku to trochę lepiej dobiera