Wpis z mikrobloga

@Gloon: też mam nadzieję, ale jak gry wychodzą raz na dwa miesiące, plus robi się #!$%@?ę z logiki sprzedająć SF2 za 250 zł xD nie podoba mi się kierunek w jakim to idzie. Virtual console byłoby bardzo dobre, chetnie bym pograł w stare nintendowskie gry
  • Odpowiedz
@terwer358: to wymysł Capcomu, do tego oni od sprzedaży SF2 uzależniają ilość wsparcia dla konsoli xD
czekamy na razie na zapowiedzi jak będą działać emulowane gry, na razie wiemy tylko tyle, że będą.

Pokemony - na razie nic nie wiadomo, było TBA podczas zapowiedzi nowych poków ostatnio, ale szybko usunęli i ogłosili że nowe sunmoon będzie exem na 3ds. 3DS ma wsparcie do końca przyszłego roku i albo zostanie ogłoszony
  • Odpowiedz
@terwer358: Poki będą, ale zapowiedzi wcześniej jak listopad 2018 nie ma co oczekiwać. Po pierwsze GameFreak czeka aż będzie baza użytkowników która to kupi a po drugie Nintendo i bez tego obecnie wyprzedaje cały nakład jaki wychodzi z fabryki. Black 2 White 2 też wyszedł na poprzednią jeszcze platformę kiedy 3DS już był na rynku. Imho dobrze, zamiast portować silnik z 3DS'a zrobią nowy i wykorzystają jakoś moc Switcha do
  • Odpowiedz
@terwer358: który to miesiąc życia, 4? Ziomek, odrobina cierpliwości - na e3 padną jakieś srogie tytuły, virtual console na BANK pojawi się na konsoli, tylko muszą dać czas zewnętrznym developerom na rozwinięcie skrzydeł - kto będzie cisnął w indory jak rzucą metroidy, i klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@terwer358: no dość odważne stwierdzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pojedyńcze ubóstwiam, jak The Binding of Isaac. Ale rzeczywiście, dość spory procent który trafia na wszelkie platformy, to kicha do kwadratu.
  • Odpowiedz
@Jorzi: no ja wiem ze sa dobre indyki typu limbo albo braid, ale stanowią one wyjątek od reguły. Omijam to i mam złe doświadczenia po PlayStation plus, które w ramach oszczędności dla Europejczyków na sile forsują indyki.
  • Odpowiedz
@terwer358: ale na PS3 było dokładnie to samo, pod koniec life spanu wrzucali bomby w plusie, i tak też będzie za mniej więcej rok z Czwórakiem - sprzedaż gier z początku życia będzie na tyle niska, że Sony wykupi licencje od developerów by rzucać je w plusie, i znów nastaną dobre czasy. Aż wyjdzie PS5, i kręcimy się w okół własnej osi :)
  • Odpowiedz
no ja wiem ze sa dobre indyki typu limbo albo braid, ale stanowią one wyjątek od reguły.


@terwer358 To samo można powiedzieć o grach AAA. Niedorobione gnioty Ubisoftu, cięcie gry na miliony DLC przez EA. Tylko czasem się trafi jakiś dobry Wiesiek.
  • Odpowiedz