Wpis z mikrobloga

@CitizenCT500: głównie do miasta i chciałbyś prawie 3litrowego turbodiesla, który ma w sobie prawie 8litrów oleju i zagrzewa się całe popołudnie? ( ͡º ͜ʖ͡º) nie masz chłopie litości.
Szukaj np. 1.8T lub wolnossącego 2.0-2.5, będzie to spalanie 10-12litrów, ew. pomyśl nad LPG.
@Juice110: Dokładnie, mam drugiego kopciucha w karierze i na pewno ostatniego. Gdyby nie to, że robię co tydzień 1000km w trasie to bym się go dawno pozbył. W mieście szkoda strzępić ryja na diesela
@CitizenCT500 Toć taki disel w mieście wcale Ci tak mało nie spali. Mało to ci nawet w mieście spali skoda 1.9 tdi. a nie prawie 3 litrowy silnik. Musisz się bardziej określić jakie silniki wchodzą w grę. W modelach z automatem często są zazwyczaj duże silniki (jak w volvo ) wiec wybór modeli może być ograniczony. Zobacz sobie mazde 3 i 6 , saaba 93 ,volvo s40. Jak dołożysz do 25k to
Taką człowiek ma wiedzę jak się naczyta w internecie... Myślałem, że 2,7 dobre na wszystko ;) co do silników to jestem totalnie otwarty. Podtlenku też nie wykluczam. Mocno jestem rozdarty bo z jednej strony chciałoby się kupić coś o wysokim wspolczynniku fajności A z drugiej do wożenia dupy. Ciężko to pogodzić...
a8d2


@CitizenCT500: ano w A8 byle pierdoła będzie zauważalnie droższa od np amerykańców nawet nietypowych. Poza tym ta audica czy merc mają 'wysoki współczynnik fajności'? :v
@CitizenCT500 Wszelkie Alfy są fajne. No ale tu trzeba ostrożnie. Najlepiej wejdź na otomoto zaznacz kwotę, zaznacz ze szukasz ze skrzynią automatyczna (zaznacz wszystkie typy skrzyń ), rocznik minimalny aby ci staroci nie pokazywało i oglądaj. Jak jakiś model Ci się spodoba to go zapamiętaj i potem będziesz mógł szukać po konkretnych modelach.
A takich automatów za 20k to nie strach się bać? Bo też bym czegoś takiego szukał.


@Yelonek: Wiesz generalnie kupowanie używanego samochodu to jest zawsze ryzyko, szczególnie w takich rocznikach za 20K. Są gorsze i słabsze automaty jak się znajdzie konkretny model auta warto sprawdzić jaka tam skrzynia siedzi, co się w niej psuje, ile kosztuje naprawa ewentualnych usterek itp. Ważne też aby się przejechać kilkoma automatami, aby mieć porównanie miedzy