Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można się jarać tym spinerami.

Tzn nie rozumiem jak dorośli ludzie mogą hejtować zabawkę dla dzieci xD Przecież to jest #!$%@? żałosne. To tak jak by mój stary za dzieciaka brechtał ze mnie, że się bawiłem yoyo albo grałem w zośkę.

Ty synek co ty #!$%@? worek z ryżem kopiesz jaka tyra xD


Dziś rozliczając się na innym urzędzie pocztowym podeszła do mnie córka (lev 11) jednej z pracownic z tą zabawką a nawet dwoma i mówiła że jeden kręci się słabiej i robiła nawet testy , i że fajne triki można na tym robić ale ona umie tylko na palcu to zakręcić, a ostatnio na festynie szkolnym praktycznie każdy to miał.

#truestory dlatego to piszę. Po czym wchodzę na wypoka i jakieś stare pryki brechtają z zabawki dla dzieci. Co miałem powiedzieć tej dziewczynce, że #!$%@? się bawi i że #!$%@? triki robi wyciągając swój nóż i pokazując jej jak naprawdę zabawa polega? Czy nagrać filmik o tym jak w wieku 20+ nie rozumiem fenomenu zabawki dla dzieci i że jest #!$%@?, i zbierać poklask wśród innych 20+ że to jest #!$%@??

#takaprawda #dzieci
CreativePL - Nie rozumiem jak można się jarać tym spinerami. 

Tzn nie rozumiem jak...

źródło: comment_KyMa9ikFKzDDA1NhY8VWtXeoG6hDBwzh.jpg

Pobierz
  • 63
@CreativePL wczoraj miałem to pierwszy raz w ręce. Dziewczynka 10 letnia miała to spytałem co to jest i ogólnie po co. Dowiedziałem się, że można robić tricki i w ogóle fajnie się bawić. Zaciekawił mnie trick na kolanie, więc poprosiłem by pokazała.
Położyła tego spinera na kolanie i zaleciła. xDD