Wpis z mikrobloga

@LosB: sam Montany jeszcze nie posiadam ale już wiem że będę używał na niej mojego kapitana Seagala z Missouri - raz że wygoda, dwa że buff do obrotu dział robi swoje zwłaszcza przy próbie wyruszenia na YOLO. Po pierwsze preventive maintenence. Po drugie obrót dział, po trzecie adrenaline rush = większy ROF na ogryzku. Dalej nadzorca, czujność bo przy brawlowaniu i dobrze wiedzieć szybciej czy idą we mnie torpedy. Z
BadWood - @LosB: sam Montany jeszcze nie posiadam ale już wiem że będę używał na niej...

źródło: comment_58QRomlmfQmuJxkpxXD4nwp9ma6trdsY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BadWood: Edit do powyższego: opcją jest też wybranie BFT zamiast Manual AA i dobranie jednego perka z 1 poziomu. DMG p-lot będzie podobny, może trochę mniejszy już na 7,2 km ale nie trzeba się bawić w klikanie i zaznaczanie eskadr.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: podobno coś tam daje ale grałem na dwóch typach okrętów - ze stosunkowo słabym AA i z miażdżącym AA to nie widziałem jakiejś większej różnicy jak zaznaczałem eskadry i jak ich nie zaznaczałem (oczywiście w przypadku braku perka na manual AA). Zresztą ciężko to zmierzyć tak naprawdę.
  • Odpowiedz