Wpis z mikrobloga

@kosteq64: a nie, ja sie tam specjalnie nie emocjonuje tym, tylko ciekawi mnie kto pakuje w to takie pieniadze, 800 tys dolarow dla takiego wlodarczyka za kazda wygrana walke to jak wygrana na loterii, nigdzie by takich pieniedzy nie dostal bo marketingowo jest bardzo slaby wiec ktos musi chyba doplacac w to i nie wiem kto za tym stoi ;P
@jimmyF: No zakładam, że promotorzy swoje "wkupne" też muszą dorzucić. Zresztą nie wiadomo, jak to faktycznie finansowo wyjdzie, póki co mówi się o takich stawkach, ale jakie będą realnie, to myślę, że warto jeszcze poczekać :)

Zresztą, Włodarczyk nie wygra tam walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kosteq64: też nie sądzę żeby wygrał tam cokolwiek :p

wątpie, że promotorzy dużo dopłacą do jego gaży, jakby taki wasilewski miał dać 200 tys dolarów za walke krzyśka to by go tam nie puścił :P
@jimmyF: Na razie z tego co czytałem to ani Usyka, ani Lebediewa nie będzie. Wtedy ten turniej to będzie taka wydmuszka i nie zdziwię się jak i gaże wtedy będą niższe niż obiecywane
@kosteq64 no dokładnie. Walki i tak mają być głównie w Europie. Swoją drogą dziwię się, że akurat cruiser nie jest w USA popularna. Bo niby czemu? Fakt nigdy nie mieli nikogo dobrego w tej wadze, no może oprócz Cunna. Ale kurde półciężka i ciężka popularne, a cruiser nie. Zawsze mnie to zastanawiało.