Wpis z mikrobloga

Teraz tak szczerze, drogie #rozowepaski tak czytam na wykopie co pisze sie stulejmanom i musze wam zadac pytanie. Ciagle czytam, ze zeby miec rozowego trzeba byc zabawny, miec gowno pasje etc. Moje wiec pytanie brzmi, czy wy naprawde jestescie tak tepe? Nie chce was obrazic, ale zeby jakas #!$%@? pasja czy gowno zarcik decydowal o tym czy ktos was interesuje. No coz to raczej swiadczy o watpliwym ilorazie inteligencji. Licze wiec, ze to tylko urojenia stulejmanow z gatunku ,,rozowy to siodmy cud swiata''
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu: Czy to bait czy też nie, wypowiem się, bo temat jest często wałkowany zarówno w formie past jak i bardziej poważnie. Wnioskując z wielu wpisów niebieskich można odczuć, że to raczej oni wymagają od kobiet (gówno)pasji. Samo słowo "pasja" jest ostatnio używane na wyrost i można odczuć sporą presję na posiadanie takowej. Moim zdaniem warto jest się czymś interesować, ale to nie musi być nie wiadomo jak wielce ambitne
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: no wiesz, jeżeli ktoś chodzi tylko do pracy, ewentualnie wyjdzie na piwo/clubbing/dziwki, nie umie rozmawiać z ludźmi, to raczej trudno mu będzie kogoś znaleźć. Tak, poczucie humoru, ogólne obycie się z ludźmi i jakaś dziedzina, o której wiesz ponadprzeciętnie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najważniejsze jest to, czy mężczyzna jest miły, inteligentny emocjonalnie i ma dobre serduszko.


@littleowl: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

WIESZ ILU TAKICH JEST? A JEDNAK CHU JAKOS ICH NIE CHCE ZADNA ANI TY NAWET XD BO ZAWSZE COS NIE PASUJE XD MIMO ZE SPELNIAJA WYMOGI MILYCH, DOBRE SERCE (CHYBA ZE CHODZI O TO ZE DOBRE SERCE MA WIEC ZABIERA CIE NA JACHT XDDDDDDD). CHYBA WSZYSTKO ZAWIERA SIE W TEJ INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ CZYLI ABY SIE
  • Odpowiedz
@littleowl: Juz to widze :D po prostu wy dowolnie #!$%@? tymi ocenami jak mily, dobry, inteligenty emocjonalnie kiedy wam jakis facio pasuje ale oczywiscie ma duzo duzo wiecej cech ktore sa potrzebne, innych splawiacie, 3 wymagania to guwno
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Poza tym wszystkim nadajemy na podobnych falach. Jeśli chodzi o wygląd, to nie należy na pewno do żadnych koksów. Ponadto jest spokojny i do niedawna był nieco nieśmiały i właśnie to mi się w nim spodobało. Czemu uparcie twierdzisz, że kobiety posiadają niebotyczne wymagania? Jakiego zestawu cech Twoim zdaniem oczekuje kobieta od mężczyzny?
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Nie rozumiem, czemu każde moje zdanie przekształcasz w krzywe zwierciadło, ale odpowiem. Nie, nie jest zniewieściały. Łączą nas podobne poglądy, wartości i plany na przyszłość. Ja nie zasugerowałam, że kobiety lecą na koksów, ale z takimi opiniami się tu spotkałam. Spokojny - umie panować nad sobą i zachowuje zimną krew w sytuacjach podbramkowych. Nieśmiałość przejawiała się u niego poprzez to, że łatwo mu było nawiązać ze mną kontakt drogą
  • Odpowiedz
@littleowl: No czyli jest typowy, normalny ogarnięty, męski facio, tak jak normalnie cie zapoznawał, nie ma tu nic wyjątkowego, tylko przypisałaś mu dobre cechy bo tobie odpowiada. My nie odpowiadamy kobietom i tyle. Nie mamy tycyh cech najwidoczniej i mamy ryje niewyjsciowe

Łączą nas podobne poglądy, wartości i plany na przyszłość.


jakie? tylko nie mow ze slub, gromadka dzieci, "trzeba byc dobrą osobą, miłą" i to jest to co was
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Nie przypisałam dobrych cech, bo tak mi odpowiada, tylko piszę jak jest. Nie, niekoniecznie mam na myśli ślub i gromadkę dzieci.

Choć przyznaję szczerze z drugiej strony, że dopóki nie trafiłam na #logikarozowychpaskow to nawet nie miałam pojęcia, że kobieca księżniczkowatość może pójść tak daleko. Bardzo przykre zjawisko.
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Wypisałam akurat takie cechy, ale to nie oznacza, że Ty nie posiadasz w swojej osobowości czegoś, co mogłoby sprawić, że mogłabym uznać Ciebie za fajnego chłopa. Nie zamykam się tylko na to, co wcześniej napisałam
  • Odpowiedz