Wpis z mikrobloga

To biuro Lampart to jest jedna wielka nachalna bezczelność. Rodzina grzecznie dziękuje za ich "pomoc", a oni mimo to włażą z brudnymi butami w nieswoją sprawę - bez żadnych upoważnień próbując ferować wyroki. Nie znam ustawy o zawodzie detektywa, ale nasuwa się pytanie, czy takie typki mogą zgodnie z prawem zajmować się śledztwem, do którego nikt nie dał pełnomocnictw (pamiętam jak Rutkowski tłumaczył się w sprawie Madzi z Sosnowca, że wziął dodatkowo pełnomocnictwo od rodziców męża Katarzyny, by nie być oskarżonym o działanie na szkodę zleceniodawcy).
Co ciekawe, niby odżegnują się od stalkingu, ale zaznaczają, że oświadczenie powstało w związku z emisją programu na INFO 06.06. Przecież oni wyraźnie nawiązują do tych sugestii Kuklewicza o współpracy rodziny Magdy i Marcusa z neo-alfonsami. Żenująca jest też uwaga o nerwowej reakcji siostry na ich zaproszenie przybycia w pełnej eskorcie. Wyłącznym jej celem była sugestia, że kobieta coś ukrywa i czegoś się boi.
A końcówka, gdzie bez ogródek szkalują rodzinę Żuk tekstami o jakichś informatorach z grona przyjaciół, którzy upatrują w siostrach przestępczynie i jednoznaczne stwierdzenie, że jest to tak spójne, że siostry są winne zbrodni, nadaje się do sądu.
Nie ma co się dziwić, że rodzina pogoniła cwaniaczków, którzy promują się na cudzej śmierci wzorem Rutkowskiego. Do tej pory nic nie ustalili prócz insynuacji pod adresem najbliższych Magdy. Ich działalność to ściema, czego dowodem jest okłamanie opinii publicznej informacją jakoby wykonywali jakieś czynności w Egipcie.
#magdazuk
  • 17
@1korner: To jest pewniak, ze nie robili nic w Egipcie? Tak myślałam, ze ta cala wspolpraca międzynarodowa to tylko argument, wcale nie musieli z niej korzystać. Zastanawia mnie, skoro nikt im nie zleca sprawy to skąd wzieli środki na działanie? Sami od siebie zapłacili?
@1korner: Zgadzam sie z Toba w 100%, a ich ostatnie oswiadczenie na FB prowadzi do jeszcze wiekszego hejtu na rodzine Zuk. Czytales te komentarze pod ich oswiadczeniem? Poswiecilam sie( ͡° ͜ʖ ͡°) i przeczytalam wszytskie komenatrze, 99% z tych podludkow jest swiecie przekonana, ze siostra Magdy ja sprzedala. A najbardziej mnie rozbawilo to(chociaz to nie powinno byc smieszne), ze czesc z nich zobaczyla siotre Magdy na nagraniu.
@dioxyna: @lilsss: Diabli wiedzą jak przed czymś takim jak Lampart się bronić. Zgłasza się firma i domaga się pełnomocnictw do prowadzenie spawy, a jak ich nie otrzyma zaczyna szkalować, insynuować, pomawiać itp. Przecież te ich tygodniowe śledztwo niczym się nie różni od Rutkowskiego, który zawsze najpierw składał na kogoś notatkę do prokuratury, a później twierdził, że było tam wszystko, co umożliwiało ustalenie sprawców.
Ten Lampart niczego nie potrzebował - żadnych
@dioxyna: wartościowy wpis. Podejrzewam, że taki Lampart, jeśli ktoś weźmie ich za dupę za to, że prowadzą śledztwo bez zlecenia odpowie: ależ my nie prowadzimy żadnego śledztwa, my po prostu przejrzeliśmy ogólnodostępne zasoby, głównie internetu, i podzieliliśmy się spostrzeżeniami, a to przecież każdemu wolno.
@1korner: Wartosciowy, bo autor posługuje sie litera prawa. A dodatkowo, jest to umieszczone na fp lampartów na fb i nikt z nich nie odniosl sie póki co.potwierdza to moje przypuszczenia, ze oni jedynie strzelają, a dyc sie uda i ich przypuszczenia wygrają, to potem powiedzą, ze oni pierwsi byli. A jak nie to będzie cisza, reklamę juz sobie zrobili.
@dioxyna: Oni zawsze wygrają. Jeśli okaże się, że pojechała tam na łatwy zarobek lub Arabowie jej coś robili - powiedzą tak jak mówisz. Jeśli będzie odwrotnie i okaże się, że bez wyraźnej przyczyny sfiksowała - powiedzą: widzicie, zamietli prawdę pod dywan, mieliśmy rację, że to są potężne mafie, którym nawet państwo polskie boi się podskoczyć, a jego niektórzy funkcjonariusze pewnie dla nich pracują.
@1korner: No, zupełnie jak wśród foliarzy tu i na fb. Nic ich nie przekona, ze białe jest białe, a czarne jest czarne. Sa i tacy co twierdza po zdjęciu przypadkowej kobiety muzelmanskiej, ze to siostra Magdy ( w szpitalu w Egipcie). Szybko poleciala ja robić i wróciła, w międzyczasie sie opalila. Robiła paszport którego nie miala i robiła raban na cały kraj, ze jej siostra ma w Egipcie jakieś kłopoty. Dedektywi
@dioxyna: Swoją drogą, żeby to był Hollywood, bylibyśmy na etapie doboru obsady do już napisanego scenariusza filmu. Ten materiał ma rzeczywisty potencjał. Samotna, uboga, ładna blondynka zostaje uwiedziona przez żądnego kasy jegomościa, który podstępnie, pod pretekstem relaksu, wysyła ją do 5-cio gwiazdkowego hotelu w Egipcie przy pomocy gangsterów z klubu nocnego, powiązanych z politykami. A tam czeka ją walka o godność i honor z watahą ciemnych typów i równie co w