Wpis z mikrobloga

  • 1549
Co to się #!$%@?ło.

Dla tych, co nieczytali początkowego wpisu krótkie streszczenie.

Wszystko zaczęło się od tego, że w Galerii Arkadia znalazłem leżącą  na krześle torbę na ramię. Zapytałem więc ludzi obok siedzących czy to ich, odpowiedzieli że nie. Zajrzałem do środka był tam portfel a w nim dokument tożsamości( kobieta, 59 lat) -  przyszłość pokazała, że był to błąd. W tym momencie nie wiedziałem co robić. Napisałem, więc posta na wykopie. Propozycji od Was było wiele. Ostatecznie zdecydowałem się i pojechałem na wskazany na dokumencie tożsamości adres.

Zeszło mi ponad 50 minut zanim dojechałem i odnalazłem wskazany adres ul. Malborska. Akurat ktoś z bloku wychodził więc na klatkę wszedłem i pukam do drzwi.

Ja: Dzień Dobry, w Galeri Arkadia odnalazłem Pani torbę wraz z dokumentami w środku
Ona: Diękuję Panu bardzo, nie wielu takich osób się na tym świecie spotyka

- No to ja swoje zrobiłem, żegnam się i zaraz wychodzę.

Po chwili jestem wolany.

Ona: Ale proszę Pana, w torbie która zgubiłam był również telefon.

Nieprzyjemna wymiana zdań i stało się. Pani wezwała policję i oskarżyła mnie o kradzież telefonu, #!$%@? serio? Aktualnie jestem na komisariacie po pierwszym przesłuchaniu i czekam na kolejne. Co mam robić, jak mam się obronić? Ta babka jest chyba jakaś nienormalna. Z tego miejsca, dziękuję @LubiePiwko. Napisałem do niego i zaraz ma tu być. Jestem pierwszy raz w Warszawie w dodatku sam a jutro mam planowany wyjazd a tu takie rzeczy się dzieją. Pomocy !!!

#pomocy #warszawa #kiciochpyta ##!$%@? #corobic ##!$%@? #niewiemjaktootagowac
  • 189
  • Odpowiedz
@FHA96: ale moment, ty czekałeś aż ta policja przyjedzie zamiast powiedzieć babce, że ją #!$%@?ło i sobie pójść?

No ale jak już tak się dałeś, to... mów prawdę i tyle. Znalazłeś, zawiozłeś i jeszcze cię durne babsko oskarża.
  • Odpowiedz
@FHA96: Pokaż im poprzedni wpis i powiedz, że wygrał najbardziej plusowany komentarz dlatego tak też zrobiłeś:) A tak poważnie to współczuje, chciałeś dobrze, a wyszło jak zwykle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FHA96 Przed kim wyglądało? Przed jebniętą babą? Stara kwoka konfabuluje bo ma telefon w domu ale demencja jest motzno.
Powiedz jej, że jak ma problem to wiesz gdzie mieszka i znasz nawet jej pesel.
  • Odpowiedz
@FHA96: Po galerii zawsze sie kreca ochroniarze... jest tez pewnie jakis punkt gdzie mogles te torbe zaniesc...A Ty tam do tej starej prukwy postanowiles sam sie udac? xD Gdzie tu sens, gdzie tu logika.
  • Odpowiedz
@Erlade: @FHA96: ja tak zawsze iddaje zguby, albo znajduje kogoś po fb i nigdy problemów nie było, trafiłeś na jakąś #!$%@?ą babę. Jakby się dało, to dla samej satysfakcji ciągałbym typiarę po sądach o fałszywe oskarżenia.
Jakbyś coś potrzebował to wal śmiało, jak będę mógł to pomogę.
  • Odpowiedz
@FHA96: ehh a trzeba bylo w galerii zrobic raban ze bomba i kobieta by miala jazde... szkoda Cie bo chciales byc dobry czlowiek, a wyjdzie jak zawsze :-)
  • Odpowiedz
@FHA96: Buchahahaha. Jak w powiedzeniu: Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. No kto tak postępuje? Wybrałeś najgłupszą możliwość.

Policja pojedzie do galerii po nagranie monitoringu i zależy od tego co będzie na filmie.

Dodam, że teraz dużo zależy od kierownika ochrony bo mogą pomóc i poświęcić czas na przejrzenie nagrań z innych kamer i wytropić trasę torebki i osób które miały do niej dostęp albo co nie będzie wcale niespotykane: zrobią to na
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Fafnucek najlepsze jest to, że jutro wyjeżdżam. Nic o tym na razie policji nie mówiłem. Spakować się i pojechać? Właśnie wyszedłem z kolejnego przesłuchania powiedziałem od początku jak było. Policja ma teraz jechać zabezpieczyć nagrania z monitoringu z godziny 13-15.
  • Odpowiedz