Wpis z mikrobloga

NA NORMALNYM CYWILIZOWANYM PODLASIU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA "CZY MOGĘ W CZYMŚ DLA CIEBIE POMÓC?"

A NA ŚLĄSKU, JA #!$%@?, NA ŚLĄSKU JAK W LESIE #!$%@?. NIE, NA ŚLĄSKU JAK W KOPALNI USRANEJ WĘGLEM #!$%@?. SPOJRZYSZ SIĘ NA ŚLĄZAKA WĘGLAKA TO JAK ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ TO #!$%@? TO ALBO PODEJDZIE I CI #!$%@? KILOFEM W DUPE ALBO SIĘ SPYTA - "CO #!$%@?? CHCYSZ WUNGLA #!$%@?? PATRZYSZ SIĘ NA MJE NA ŚLUNZOKA WUNGLOKA? WIESZ KIM JO RZECH JEST #!$%@?? NI MOM ARBAJTA #!$%@? ALBO ROBIA ZA 3000 MAREK. JO RZECH JES KTOŚ, JO RZECH KTOOOOŚ #!$%@?."

JA #!$%@? ŚLĄZAKI ZWIERZĘTA.
  • 25
A swoją drogą to pochodzę z Dolnego Śląska i potwierdzam słowa autora. Milszych, serdeczniejszych ludzi, to ze świecą szukać. Tutaj każdy pomoże, jak zabłądzisz to nawet dresiki wskażą drogę. Jest tak normalniej niż gdzie indziej jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Jeśli chodzi o ruch drogowy, to np. idzie dostać #!$%@?, bo wszyscy jeżdżą lewym pasem non stop. Tam #!$%@?, najbardziej to lubią zrównać się z autem, które jedzie prawym i tak #!$%@?ć