Wpis z mikrobloga

Ciekawy jestem, jak niebieskie paski zaczynają rozmowę na badoo, dlatego dzisiaj założyłem na tym portalu konto #falszywyrozowypasek.

Wiek 27 lat i szukam chłopaka 27-37 lat. Zainteresowania wybrałem z tych, które zaproponowało badoo, czyli m.in. przyjaźń, spontaniczność, muzyka. Dzieci: w przyszłości. Mieszkam: sama. Wrzuciłem zdjęcie znalezione na tagu #ladnapani.

17 otrzymanych wiadomości (po odczytaniu liczba się zmniejsza, a zapomniałem zrobić screenshot, gdy było max).

#badoo #gniewstulejarzy #stulejacontent #przegryw
wyjzprz2 - Ciekawy jestem, jak niebieskie paski zaczynają rozmowę na badoo, dlatego d...

źródło: comment_DsdDIxEnrw7zzTmYLH0CuoTsyl4Cp121.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjzprz2: Synu, lepiej zrób tak. Znajdź PROFIL jakiejś dziewczyny mieszkającej za Bugiem(wązne by nie z UE, hihi co ci zrobią za zajumanie zdjęć jakiejś ukrainki?), zakoś jej 4-5 zdjęcia(nie jedno!), zrób jakiś opis sugerujący, że mamy do czynienia z jakąś spokojną dziewczyną i dodaj do profilu jakąś dobrą uczelnie wyższą. Wtedy dopiero będzie festiwal ( ͡° ʖ̯ ͡°). Loszka powinna byc ładna, ale nie może to
  • Odpowiedz
@PerfectM: poległeś w ostanią sobotę? Mamy twoje fotki, ale na użytek własny ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°). Chociaż wiem, że to bait, bo ludzie używający Tindera na poważnie są zbyt głupi na wypok XD
  • Odpowiedz
@PerfectM: jak zostaniesz zbaitowany przez nas to będziesz wiedział o co chodzi, jak będziesz się kręcił długo i loszka nie przyjdzie to zrób 3 przysiady, wtedy będe wiedział, że to tyi ci napiszę gdzie jestem :)
  • Odpowiedz
@Berserkeley: Z przyjemnością bym zaszczycił to zacne grono ale chyba nie jestem godzien ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą marnuje już życie na mirko, nie chciałoby mi się go jeszcze bardziej marnować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz