Wpis z mikrobloga

@Buzzzerbeater: Z nim jest jak z lekko grubawą laską. Od 2011 typ gadał, że musi popracować nad ciałem, zrzucić parę kilo żeby być bardziej NBA ready, a co zdjęcie jest coraz większym miśkiem.
  • Odpowiedz
@magucio: Karnowski ma kilka wad, których nie wyeliminował mimo przejścia przez całą edukację w szkole. Nie wiem, może się mylę, ale mam wrażenie że jego etyka pracy jest dość średnia, do tego problemy z plecami i fakt, że on zbiera słabo jak na swoje warunki.

@Buzzzerbeater: Ale gdyby porównać Karnowskiego z 2011 do tego dzisiejszego to nie ma jakiejś znaczącej różnicy.

Nie chce wychodzić na jakiegoś hejtera Karnowskiego, ale po
  • Odpowiedz
@Buzzzerbeater: Teraz nikt go już nie weźmie. W nba teraz dominuje lub będzie dominował small-ball.Patrz GSW. Teraz drużyny biorą centrów,ale musi być mobilny,sprawny i mieć dobry rzut za 3.Szczególnie rzut za 3 jest według mnie ważny.Karnowski jest jakby trochę przeciwieństwem dzisiejszych wymagań.On to by się może odnalazł w latach 90-tych.Chociaż z jego zbiórką mogłoby być ciężko.
  • Odpowiedz
Z nim jest jak z lekko grubawą laską. Od 2011 typ gadał, że musi popracować nad ciałem, zrzucić parę kilo żeby być bardziej NBA ready, a co zdjęcie jest coraz większym miśkiem.


@kosteq64: lol - W czasie gdy był kontuzjowany zrzucił ponad 20 kg. Widać, że jednak słabo się nim interesujesz. Przemek da radę. Wierzę w niego.
  • Odpowiedz