Wpis z mikrobloga

@Ostasz ja bym chciał, ale to jeśli byłby to bardziej szuter, ewentualnie trawy, a nie jeziora jak bocznica robił XD większe błota też odpadają bo szosowe opony, dziury czy zapadliska mogą być

No i 125cc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak Co nie spasuje to zrozumiem ;)
@tosyu: nie no, wiadomix że nie Google Maps w teren. Ja napisałem to o czasie dojazdu, bo kiedyś miałem okazję jeździć z ancymonem, który z żalem i wyrzutem mówił, że on nie myślał, że z pkt A do B offem to będziemy jechać 2,5h a nie 1h jak mu pokazało Google Maps, asfaltem. No i że na obiad nie zdąży i lekcji nie zrobi czy coś tam :D Dodam, że on
@Ostasz: hehe, no off rządzi się swoimi prawami, 2-3x dłużej to się jedzie jak nic specjalnego się nie wydarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy broutera używać do planowania z jakimś profilem mtb bo nie wyjedziemy XD XD
broutera używać do planowania z jakimś profilem mtb bo nie wyjedziemy


@tosyu: haha, ostatnio jak jechaliśmy offem do Garwolina to tak zrobiłem :D Single tracki, że rowerem byłoby wesoło ale daliśmy radę (òóˇ)
Wołam zainteresowaną ferają offowym powrotem na Warszawę, bo traskę se zmodziłem późnym wieczorem. W paru miejscach jest tak, że traska jakby kluczy - to dlatego, że wg map nie ma przejazdu na wprost (np. mostu) ale widziałem po trackach z Gpsies, że ktoś tam niedawno jakoś jechał :D Wyszło coś pod 200 km i jest tak 50/50 szosa-gruntówki/szutry/dukty stąd wydaje mi się, że gdzieś pewnie wrócimy na 7kę lub jakąś wojewódzką. I