Wpis z mikrobloga

@wpoz: Ciężko powiedzieć, zależy od tego ile masz obiektów w okolicy.
Obiekty służą do pasywnego zarabiania.
Ogólnie pvp jeszcze nie istnieje, bo jest i tak za mało graczy, a trzeba być w promieniu około 100m od kogoś, żeby atakować
Grając jako zbieracz, możesz grać w małej miejscowości z powodzeniem.
Też to niedawno odpaliłem, całkiem fajne, wszystko analogicznie do Pokemon GO ale znacznie lepiej zrobione, np. przejmowanie budynków bezpośrednio (trzeba być obok niego) ale potem łączyć się z nimi można już zewsząd. No i PvP atakowanie graczy też świetne, tak samo gildie w których zdaje się można wspierać kumpli, przekazywać im jakiś hajs czy te boty, nie wiem jeszcze dokładnie krótko gram ale potencjał ma fajny aż dziwne, że tak mało pobrań.
ok a jakieś porady dla nowych?
np.
1.przejmować na początku czy tylko konto bankowe czyścić, a jeśli przejmować to czy te słabe budynki od 1lv i je ulepszać samemu czy może lepiej poczekać i pozbierać na coś mocniejszego 10lv lub więcej?
2. Czy jest jakaś różnica jaki budynek przejmiemy poza jego poziomem czy wszystkie dają jednakową ilość botów/kasy kwestia tylko poziomu?
3. Lepiej mieć kilka budynków po np. 10lv czy może jeden
@Foxs:
1. Przejmuj od razu obiekt po zbiciu firewall do 0.
2. Jeśli jest to obiekt "dziewiczy" to ma lvl obiektu *1000$ + zależne od lvl obiektu ilość botów. Najlepiej przejmować najtrudniejsze jakie się jest w stanie, byle je bić średnio nie mniej niż 10% na trafiony atak.
3. Wychodzi na to samo jeśli chodzi o godzinny profit, tyle, że koszt przejęcia trzech jest większy.
4. Zależy tylko od tego gdzie
@Bodhistawa no to lipa, już się zastanawiałem czy czegoś nie wpłacić bo gierka fajna ale skoro mam być do tego przymuszany to podziękuję.. w innych gierkach płace miesiecznie nawet 40-150zł ale tam nie jestem do tego przymuszany, raz zapłacę raz nie ale twórcy tamtych gierek na pewno na mnie zarobią. Także może twórcy hackergo to przemyślą i pozbędą się tego jednego chociaż elementu P2W, reszta opcji też jest dyskusyjna np. x2 więcej
@Bodhistawa: No więc uwaga będzie drama w jakiejś niszowej gierce, ale drama to zawsze drama :P
Przedstawiliśmy ze swoim klanem SKYNET niezbite dowody że klan ExE z tej gierki leci na maksymalnych czitach co można przeczytać tutaj:
https://www.facebook.com/groups/hackergo.war/
Niestety Bodhistawa z jakiś powodów uznał, że do nich dołączy, rozumiem, że premka na miesiąc była aż tyle warta?

Cóż, ja tam już oczywiście nie gram bo z cziterami nie wygram, to była
Pobierz F.....s - @Bodhistawa: No więc uwaga będzie drama w jakiejś niszowej gierce, ale dram...
źródło: comment_XMcd1gQS2QtFRg4MNV1VbT3CxBQq9qLM.jpg
Dzięki, że mi to wysłałeś. Tak naprawdę to mam wywalone na tę grę. Wchodzę raz dziennie albo raz na dwa dni, żeby zobaczyć co się dzieje, ale nic się nie dzieje. BHH martwe, a z adko znam się od początku mojej gry, poprosił mnie, żebym do nich dołączył, to dołączyłem. Nie mam zamiaru brać udziału w żadnej wojnie (tym bardziej, że tu gdzie mieszkam nie ma nikogo z zainteresowanych stron).
@Bodhistawa: Ale co to ma do rzeczy ile tego było..., że ta gierka i tak padnie bo nie jest już rozwijana, jaki to był rodzaj cheatu i ile nim zdziałali....
Cheater to cheater i tyle w temacie, w pokemon go wszystkich za używanie fake gpsa pobanowali więc mi nie powiesz, że jest jakaś uczciwa rozgrywka....

Poza tym nie wiedziałem, że jeden z nich to twój "dobry znajomy" jak to on określił,