Wpis z mikrobloga

Mimo, że nie jestem z Warszawy, to strasznie mnie wpienia sytuacja gdzie paru Januszy z wasem chce dyktować warunki całemu miastu, i utrudniać mieszkańcom życie. Paru Mireczków zaproponowało temat kontrdemonstracji dla zlotów polegający na dzwonieniu i zamawianiu taksówek bez realizacji kursu.

Chciałbym przygotować bezpieczny i anonimowy sposób dla Was na zamówienia, anty bagietowy i mniej więcej skoordynować akcje.

Jestem w fazie rekonesansu, jako, że jestem z poza stolicy to prosiłbym któregoś uczynnego mirka o weryfikacje poniższej listy firm zrzeszających złotówy, może któraś nie bierze udziału w proteście, któreś może już nie działają, itd. więcej pod tagiem #antyzlotowa będę tostowa.

Opti Taxi
Cab-taxi
Bayer Taxi
Euro-Lux Taxi
Glob Cab Taxi
Grosik Taxi
Korpo Taxi
Volfra Taxi
Partner Taxi
EXPRESS-TAXI
Gold Taxi
Plus Taxi
SUN TAXI
Super Taxi
Tele Radio Taxi
Top Taxi
Wawa Taxi
EcoCar S.A.
Halo-Taxi-OK
Marion Taxi
Merc Taxi
MPT
Prestige Taxi
Sawa Taxi

Pokażmy im moc zbiorowego autyzmu!

#antyzlotowa #uber #taxi #protest
G.....d - Mimo, że nie jestem z Warszawy, to strasznie mnie wpienia sytuacja gdzie pa...

źródło: comment_DwiNHh8PtRHdEGnNKrFxZm78W3dMvTBp.jpg

Pobierz
  • 56
@GuidReload: EcoCar słyszałem, że nie bierze, poza tym jeździłem z nimi w Gdańsku (na 99% ci sami, firma wydaje się krajowa, pamiętam, że jak dzwoniłem to numer dyspozytorni był w Krakowie) i nie wydają się być januszowaci (auta nowe, czyste, pani kierowca też bardzo miła i kulturalna).
Za to udział brał chyba EkoCab, podobna nazwa, więc proszę nie mylić.
Mireczki, jesli ktoś się cyka zamawiać taxóweczek ze swojego telefonu to taka alternatywa w postaci Skype. Jesli macie jakies inne fajne bramki SIP/VOIP to róbcie poradniki.

Zachęcam też do zostawienia odpowiedniej oceny na FB jelsi jeszcze nie zablokowali.

1. Lista firm zamieszanych w protest
1.1. Glob Cab taxi
Numer telefonu: 666 009 668
Fanpage: https://www.facebook.com/GlobCabTaxi

1.2. Sawa Taxi
Numer telefonu: 22 644 44 44
Fanpage: https://www.facebook.com/SawaTaxi/

1.3. Ele Taxi
Numer telefonu: 22