Wpis z mikrobloga

Mimo, że nie jestem z Warszawy, to strasznie mnie wpienia sytuacja gdzie paru Januszy z wasem chce dyktować warunki całemu miastu, i utrudniać mieszkańcom życie. Paru Mireczków zaproponowało temat kontrdemonstracji dla zlotów polegający na dzwonieniu i zamawianiu taksówek bez realizacji kursu.

Chciałbym przygotować bezpieczny i anonimowy sposób dla Was na zamówienia, anty bagietowy i mniej więcej skoordynować akcje.

Jestem w fazie rekonesansu, jako, że jestem z poza stolicy to prosiłbym któregoś uczynnego mirka o weryfikacje poniższej listy firm zrzeszających złotówy, może któraś nie bierze udziału w proteście, któreś może już nie działają, itd. więcej pod tagiem #antyzlotowa będę tostowa.

Opti Taxi
Cab-taxi
Bayer Taxi
Euro-Lux Taxi
Glob Cab Taxi
Grosik Taxi
Korpo Taxi
Volfra Taxi
Partner Taxi
EXPRESS-TAXI
Gold Taxi
Plus Taxi
SUN TAXI
Super Taxi
Tele Radio Taxi
Top Taxi
Wawa Taxi
EcoCar S.A.
Halo-Taxi-OK
Marion Taxi
Merc Taxi
MPT
Prestige Taxi
Sawa Taxi

Pokażmy im moc zbiorowego autyzmu!

#antyzlotowa #uber #taxi #protest
G.....d - Mimo, że nie jestem z Warszawy, to strasznie mnie wpienia sytuacja gdzie pa...

źródło: comment_DwiNHh8PtRHdEGnNKrFxZm78W3dMvTBp.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 1
@KsiegaRekordowSzutki ryzyko jest zminimalizowane. Wypok uzywany od zawsze przez socks/vpn, maile nie powiazane wszedzie platnosc btc/paysafecard. Do polaczen skype + spoofcard dzieki czemu zlotowy nawet numeru nie maja. Jutro zaczne masowa ofensywe.
  • Odpowiedz
@GuidReload: osobiście, na miejscu złotówy słałbym zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jakby poniósł on straty, zwłaszcza, że karty sim są obecnie obowiązkowo rejestrowane.
No ale nie znam się na prawie i niech się wypowie ktoś mądrzejszy (a i nie chce mi sie sprawdzać).
Chodzi mi o osoby, które nie są tak dobrze pozabezpieczane.
  • Odpowiedz
osobiście, na miejscu złotówy słałbym zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jakby poniósł on straty, zwłaszcza, że karty sim są obecnie obowiązkowo rejestrowane.


Ha! dobrze, że mam 3 karty na bezdomnego :D

No ale nie znam się na prawie i niech się wypowie ktoś mądrzejszy (a i nie chce mi sie sprawdzać).


@KsiegaRekordowSzutki: No nie znasz się :)
  • Odpowiedz
@KsiegaRekordowSzutki: Prosty schemat dla Ciebie, w miarę anonimowego połączenia telefonicznego.

@sireplama: Tańsze to niż karty na "bezdomnego"/z allegro bo nie musisz kupować aparatu - który najlepiej kasować po każdej akcji - żeby nie łączyli, akcji tj tych SIM po IMEI, jeden z drugim.

Oczywiście ten schemat mógłby mieć pare elementów więcej, ale w tym wypadku jest to zbędzne.
G.....d - @KsiegaRekordowSzutki: Prosty schemat dla Ciebie, w miarę anonimowego połąc...

źródło: comment_2HcrHmnjF4p7EQ2PCHDYRSPZN3OYz2QX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tańsze to niż karty na "bezdomnego"/z allegro bo nie musisz kupować aparatu - który najlepiej kasować po każdej akcji - żeby nie łączyli, akcji tj tych SIM po IMEI, jeden z drugim.


@GuidReload: Jezu Chryste! Kolego! Mowa tutaj o zamówieniu kursu taxi i nie pojawieniu się a nie zamówieniu nieletniej prostytutki. Nie trzeba się chować przed całym światem, wystarczy przed wąsatym korpo. Koszt dojazdu to może kilka złotych + stracony czas
  • Odpowiedz
@GuidReload "Zawarcie umowy przewozu taksówką uważa się za dokonane z chwilą przyjęcia zamówienia lub zajęcia miejsca przez pasażera w pojeździe i ustalenia celu usługi. "
Jak prawnie te spójniki rozdzielają zdania podrzędne od nadrzędnego? Czy "i ustalenia celu usługi" tyczy się również telefonu? Jeśli tak, to telefon z zamówieniem kursu, bez podania miejsca docelowego nie jest zawarciem umowy z przewoźnikiem, czyli janusze mogą co najwyżej umyć sobie cycki...
  • Odpowiedz