Wpis z mikrobloga

ja widze to tak nurkowanie przed lipcem lub w lipcu :D


@WeselnyGiermek00: ja też, już zbieram kasę na to i jeszcze jedno chyba zacznę znów kopać. Kupię przynajmniej jedną albo więcej koparek. Przypominają mi się stare czasy kiedy kopałem :)

@Modern: ja jestem takie sam nie wierzę w nic innego poza bitcoinem. To wszystko pójdzie na dno w przyszłości, kwestia czasu, nie czy tylko kiedy.
@Modern: nom ja tam wszystkich altow szitami bym nie nazwał ale ceny sa tak z 20-30x za duze na 99% z nich do krypto wpłynęło bardzo duzo pieniedzy i robimy boom jak dot.com był teraz jest .blochchain.
Te same zachowania kupuje bo urośnie :D... Jak jebnie to wszystko na dół zejdzie proporcjonalnie do tego co urosło i do użycia.
Krypto dzis to czysta spekulacja. Jesli ktos twierdzi ze nie to niech
@WeselnyGiermek00 Ja bym na to patrzył jak na boom, a nie bańkę. To tak jak był boom na .comy w 2001 oczywiście, że było dużo shitów, które nie przyniosły zysku ale między nimmi było Google,Amazon czy Cisco. Natomiast bańka o której mówisz zaczeła by się kiedy wpłaty do systemu były by mniejsze niż wypłaty. Na ten moment, w moim odczuciu wpływa do crypto masa kasy i tak zostanie przez najblizsze miesiace. Nie
@Modern: dla mnie najważniejsze znaczenie ma ekonomia bitcoin, znaczy polityka monetarna a nie to kto kiedy wszedł bądź wejdzie. Dlatego nigdy nie porownuję bitcoina do niczego z przeszłości. Bitcoin to wydarzenie bez precedensu i wierzę, że zmieni świat. Mój świat już zmienił w kategorii zamożności ale przede wszystkim w kategorii postrzegania świata. Nie istnieje już dla mnie inny świat od 3 lat. Botcoin to jest moje wolne państwo, w którym żyję