Wpis z mikrobloga

@Freddy-Krueger: Wykonanie tradycyjnych neonów jest bardzo drogie w porównaniu do innego typu reklamy .... niewielu stać lub raczej nie chce wyrzucać dużo pieniędzy w reklamę.
(prowadzę studio reklamowe)

Ogólnie ostatnio wpadła nowość wykonana przez chińczyków - taki zamiennik neonów. Pasek ledowy zatopiony w barwionej gumie jednak jest to na tyle świeże, że nie wiem jak to może wyglądać cenowo (za dobry produkt)
  • Odpowiedz
@czyzyksoft: Mowisz pewnie o LED neon flex - nie jest to nowość i dalej jest stosunkowo drogie (kilkadziesiąt złotych za metr). Najtańszą alternatywną są przewody elektroluminescencyjne (EL Wire, można znaleźć na allegro). Nie dają wprawdzie światła jako takiego a poświatę i służą do oświetlenia akcentowego ale zastosowań mają naprawdę spooooro:) tylko uwaga na te najtańsze chińskie z ali bo troche badziew. Jest jedna firemka w PL co mam kilka generacji
m.....1 - @czyzyksoft: Mowisz pewnie o LED neon flex - nie jest to nowość i dalej jes...

źródło: comment_zkt5IstcvnQlkZMNlmYTPttkm6BeTDM6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@magik1: No widzisz, człowiek się ciągle nowego dowiaduje :). Nie jestem na bieżąco z nowościami bo tworzone jest tego non stop mnóstwo.
Mówiąc o flex neonie znajomy reklamowiec który współpracuje z chińczykami przywiózł kilka miesięcy temu właśnie kawałek tego neonika (24V) za przystępną cenę i stąd to pamiętam a nie widziałem jeszcze przynajmniej u nas w regionie (zach-pom) wykonanej reklamy tym sposobem. Z braku czasu nie mam nawet chwili, żeby
  • Odpowiedz