Wpis z mikrobloga

#taxi #warszawa czy Wy barany kiedyś zrozumiecie, że robiąc w ten sposób nie robicie na złość rządzącym tylko zwykłym ludziom jadącym rano do pracy ?? Jakim trzeba być bezmózgiem żeby tak robić. Może w ramach podziękowania zorganizujemy w jakiś dzień zamawianie taksówek bez realizacji kursów ?? Niech zobaczy chamska masa jak to jest... #gorzkiezale #uber
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iEarth: W małym miasteczku skumasz się od razu, ja będą Cię wieźli na około, co ciężko wykryć w dużym mieście, jak Wrocław, czy Warszawa. Jak jesteś przyjezdnym, to w ogóle pozdro
  • Odpowiedz
Dobry pomysł, ludzie.
Przypomniało mi się, jak 20 lat temu w pierwszej klasie podstawówki robiłem takie jaja z budek telefonicznych z kumplami.
Teraz przynajmniej będzie miało to większy cel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem z Torunia, ale chętnie pomogę
  • Odpowiedz
@ENDONE: no to z evaphone na pewno się da, albo z innych bramek voIP nawet przez www, dość często z tego korzystałem jak chciałem ukryć swój numer telefonu, nie wiem czy teraz jeszcze funkcjonują darmowe, czy tylko jakieś płatne, ale i tak ceny połączeń są śmieszne
  • Odpowiedz
Skoro taksiarze mówią, że oni działają zgodnie z prawem to trzeba ich przyłapać na tym jak je łamią. Każda rozmowa przez telefon podczas jazdy każde wyprzedzenie na ciągłej zgłaszać. Skoro oni chcą uprzykrzać życie normalnym obywatelom to normalni obywatele uprzykrzą januszom.
  • Odpowiedz