Wpis z mikrobloga

Jade sobie mpkiem, przed chwilą jakaś pani z chłopcem ok. 4lvl poprosiła grzecznie kierowcę czy mógłby się zatrzymać sekundę dłużej na przystanku, bo synek już nie wytrzymuje i sie zsika. Wiecie co zrobił kierowca? Po prostu zatrzymał sie sekundę dłużej, cała akcja trwała około 20 sekund, synek zdrowo siknął i nikt jakoś nie ucierpiał przez 20 sekund opóźnienia. szanuje pan kierowca, oby więcej takich :)
#mpk #rzeszow
  • 7
@ShauniakShauniak: no to mieli szczęście bo część kierowców w mpk Rzeszów ma #!$%@? na pasażerów i chyba mają jakieś fochy za to że muszą ich wozić :-P myślą że nie widać jak jadą z komórką przy uchu. Swego czasu jeden jeździł z kartką na kamerze strategicznie go zasłaniającą :-P ciekawe co miał do ukrycia. Kiedyś kierowca chyba ze 3 razy w ciągu 10 minut jakieś babcie przyciął drzwiami "przypadkiem". Ze 2
@ShauniakShauniak: pamiętam jak miałem z 5 lat i jechałem PKSem do babci, no i musiałem skorzystać. Kierowca miał akurat 3 minuty przerwy w jakiejś miescinie, obok przystanku tojtojka, szybko mnie mama bierze, załatwiam sprawę, wychodzimy, a autobus odjeżdża sprzed nosa xD tata jedynie w środku został, i dobrze że chociaż on bo torba by sama pojechała xD a my czekaliśmy 2h na następnego PKSa
@ShauniakShauniak: przez ostatnie 10 lat kultura kierowców w MPK ( podkreślam MPK nie MKS ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) się znacznie poprawiła. Nie ma już starych kierowców, którzy czuli się władcami autobusu i szukali powodów do kłótni z pasażerem. Dlatego dziwi mnie np. to co kiedyś na rzeszow news czytałem że po godzinie 23 kierowca koła na kogoś tam nie poczekał. Ludzie nie ma co narzekać, kierowca