Wpis z mikrobloga

Mireczki, do stworzenia tego wpisu zainspirował mnie @enteroff podrzucając wyglądającą na naprawdę użyteczną apke do słuchania muzyki na iosie na zasadzie streama z youtube. Musi pozwala na tworzenie playlist z kawałków dostępnych na yt, bardzo spoko funkcja, po pierwszym tygodniu używania mamy aktualnie słuchane numery w jedynym miejscu, pogrupowane i ułożone w zgrabną listę do odsłuchu. Jakie są wasze must-have'y na iosa? Apki o których może większość nie słyszała a widocznie poprawiają jakość użytkowania telefonu czy tabletu.

Od siebie na start dorzucam ToDoMovies, bardzo przydatna, duża baza filmów, logicznie pogrupowane, co jakich czas dodają listy tematyczne z pozycjami. Filmy można oznaczać jako widziane lub do zobaczenia, tworzyć własne listy filmów wedle upodobań. Brakuje mi tylko opcji usunięcia już oznaczonych filmów z bazy, może istnieje ona w wersji premium apki, jeśli ktoś takową posiada koniecznie dajcie znać.

Zapraszam do podawania swoich typów.
#ios #apple #iphone #ipad
Torchlight - Mireczki, do stworzenia tego wpisu zainspirował mnie @enteroff podrzucaj...

źródło: comment_LfdsFtSZtCGdRZZjHx8cHKfhoDe2BSkj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tux3284: friendly niestety mimo początkowego zachwytu odinstalowałem i wróciłem do fb plus messenger. Raz ze przypadkowe like dawałem podczas przewijania a dwa to powiadomienia których właściwie brak :)
A testowałem dobre dwa miesiące
  • Odpowiedz