Wpis z mikrobloga

i jak zwykle #!$%@? zamiast pojsc spac w sobote z mysla "ale fajny dzien" ktos MUSIAL #!$%@? #zamach dla jakiegos #!$%@? w niebie, ktory nigdy nie istnial. czemu #!$%@? musze zyc na swiecie gdzie tak naprawde 3/4 ludzi to niewyedukowane bezmozgi... najchetniej rzucilbym to wszystko w #!$%@? i polecal na marsa, zeby byc z dala od tych malpiszonow. juz mnie #!$%@? #!$%@? obchodzi czy te typy pochodza z syrii, egiptu czy innego #!$%@?, ale prawda jest taka - nie ma szans na normalne spoleczenstwo w zadnym radykalnym systemie, ci ludzie byli wychowywani z kalachem, koranem i nienawiscia do kazdego, jak oni moga byc normalni, skoro nikt im nie wyciagnal pomocnej dloni w odpowiednim momencie.
dziekuje #!$%@? usa i europo, bando tepych #!$%@? do szczania.
#gorzkiezale ##!$%@? ##!$%@?
  • 9
@acowarddiesathousandtimes a mogę być i tym głupim, to są moje chaotyczne żale bez większej rozkminy
I w sumie przesadziłem z tymi bezmozgami, bo taki bambo z Afryki nigdy nie będzie miał szansy być na równi z nami, to nie od niego zależało to, że ma taki a nie inny poziom IQ
Po prostu za każdym razem ręce mi opadają jak słyszę o zamachach, zawsze Ci sami ludzie, te same głupie powody, a