Wpis z mikrobloga

#niewidzialnareka #humblebundle #rozdajo

Ostatnio trochę przycebuliłem z tagami i nie udało się rozdać wszystkich gier. Zostało do rozdania 36 kodów na steam.

Aczkolwiek nie jest to klasyczne rozdajo, stąd wachałem się z tagami.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dobry uczynek i opisać go w komentarzu.

Trochę #cebuladeals ale pamiętajcie - jeśli nakłamiecie - to już nigdy nie przyjdzie do was mikołaj.

Metoda losowania zostanie określona poprzez losowanie jutro w godzinach popołudniowych.

#niewidzialnareka potrwa dopóty, dopóki nie rozdam wszystkich kodów.
  • 30
@phervers: jak była ulewa ostatnio i jechałem do miasta, będąc kilka kilometrów przed wjazdem do aglomeracji zatrzymałem się przy idącej poboczem przemokniętej osobie, która okazała się być starszym Panem ok 65/70 lat. Po krótkiej wymianie zdań i ustaleniu dokąd Pan próbuje się dostać podwiozłem go do celu zbaczając nie wiele, może 3-4 km z mojej trasy sprawiając że dawno nikt mnie tak nie zawstydził dziękując wielokrotnie prosto z serca :)
@phervers uratowalam jeza potraconego przez auto, wezwalam ekopatrol i siedzialam przy nim ponad pol godziny zanim po niego przyjechali i odganialam ciekawskie koty (mam chyba nawet zdjecie tego jeza gdzies na telefonie).
Opowiedzialam tez jakiejs obcej starszej pani jak sie przyrzadza szparagi i az przegapilam swoj autobus xD
Ps. Gdyby mozna bylo sobie wybrac jedna z tych gier to przytulilabym Undertale ;)