Wpis z mikrobloga

Trochę śmiać mi się chce jak widzę tu wpisy typu "Real spokojnie wygra 3:0", "Juventus na bank rozwali Real", "Ronaldo 2 bramki i nara" itd. Nie mam pojęcia skąd u niektórych taka pewność.

Moim zdaniem to będzie bardzo wyrównany mecz, szczerze wątpię że jedna drużyna będzie miała jakąś wyraźną przewagę przez cały mecz. Jedno z tych spotkań w których zadecyduje dyspozycja dnia danych piłkarzy. Nawet kursy u bukmacherów są bardzo wyrównane. Obie ekipy na pewno są bardzo zmotywowane - gracze Realu mogą przejść do historii jako pierwsi którzy obronili Puchar Ligi Mistrzów, zespół Juve walczy o potrójną koronę i o to by nie przegrać swojego piątego (!) finału LM z rzędu, także, poza oczywiście samym pucharem, jest o co grać. Na początku mecz na pewno będzie nudny, gra "na wyczucie", chyba że ktoś popełni jakiś błąd, albo ktoś znajdzie przebłysk geniuszu. Obie drużyny mocno bazują na swoich skrzydłach, w Juve Sandro i Alves, w Realu Marcelo i Carvajal, tu pewnie będzie najciekawiej bo moim zdaniem boki obu drużyn są na podobny poziomie. Nie jest tajemnicą że Real ma przewagę w ofensywie, Ronaldo jest w mega formie i ciężko będzie najlepszej obronie na świecie go zatrzymać, ja wierzę że się uda :) I oby Higuain nie zaliczył swojego typowego finału.

Ja na razie spadam, będę tu chyba zaglądał podczas meczu i miło byłoby poczytać coś poza oceanem jadu. Z takich pobożnych życzeń to fajnie jakby sędzia dał radę udźwignąć ten mecz.

A no i jeszcze jedno - nie piszcie że coś się komuś należy - że Buffonowi się należy za karierę itd. Należy się drużynie która dzisiaj będzie lepsza i oby tą drużyną był Juventus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Forza Juve

#mecz #ligamistrzow

Wklejam zdjęcie szczeniaczka na uspokojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Minieri - Trochę śmiać mi się chce jak widzę tu wpisy typu "Real spokojnie wygra 3:0"...
źródło: comment_T2xYfzuvJcVcUoHv8Yzk68AdT8JHocEK.jpg
  • 17
@NowyJa: to napiszę coś sensownego w przeciwieństwie do Ciebie. Czujesz różnicę, gdy gra się piłkę ofensywną i otwierasz się często na ataki rywala, nawet za cenę większej liczby straconych bramek, a gdy gra się przede wszystkim z myślą o obronie i taktycznym zrównoważeniu wszystkich formacji? Real nie ma słabszej obrony, Real bardziej odsłania się niektórym rywalom, co nie znaczy, że tak samo otworzy się przed Juventusem. Zresztą co ja z Tobą
@elelel: Ramos i Marcelo są mocno ofensywnymi obrońcami, w defensywie są słabi, szczególnie, że Ramos często nie wytrzymuję i łapię kartki, na koncie ma już 163, a co do Marcelo to uważam go za najlepszego LO na świecie i w tym sezonie moim zdaniem jest najlepszym graczem Realu. Bonucci ma: 61 kartek, Barzagli 41, Chiellini 60, także życzę powodzenia z Ramosem... jedyna jego zaleta to główki i to, że ma ciąg
@elelel: Co do Buffona gościu był bez szans przy każdej bramce, a reszta obrony dała ciała, stracili więcej w ciągu finału, niż przez cały sezon. Juve było lepsze przez 30 min, później przestał istnieć, nie rozumiem dlaczego tak zgasł w drugiej połowie, może dlatego, że słabo przygotowani fizycznie? Druga sprawa ławka Realu kogo nie wpuścisz to i tak będzie dobrze i tym Real wygrał w tym sezonie. Szkoda mi Buffona, może