Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przepraszam za ewentualne błędy składniowe i ortograficzne; jest już północ gdy to piszę.
Najgorsze w byciu starym prawikiem jest to, że ewentualne wyjście z przegrywu nie jest zależne tylko od samego siebie. Różowe też muszą być chętne. Niestety, gdy dowiadują się o twojej przeszłości związkowej/łóżkowej (w sensie że nie macie żadnej przeszłości) to bardzo je to odrzuca i czują do nas obrzydzenie. Samo to jeszcze da się przeżyć, ale pocztą pantoflową szybko roznosi się wieść o waszym #!$%@? i w okolicy zostaje wam przypięta łatka #!$%@?. Ciężko wtedy w ogóle podjąć jakieś działania, bo znajome znojomych już mają o tobie wyrobione zdanie zanim cię jeszcze poznają. Nikt nie chce zadawać się z kimś z dołu drabiny społecznej, bo ludzie boją się utraty swojej pozycji w stadzie.
Nie widzę niestety sposobu by wyrwać się z tego błędnego koła. Chyba jedyną szansą mogłoby być przeprowadzenie się do innego miasta i zaczęcie wszystkiego od nowa, przy jednoczesnym staraniu się kogoś poznać bez przyznawania się do swojego prawictwa i związkowego nieudacznictwa. Chociaż nie wierzę że się to nie wyda; albo ktoś wystalkuje nas na fejsie i zobaczy nasze prawdziwe "ja" albo totalnie skompromitujemy się przy pocałunku nie mówiąc już o macankach i seksach. W różowe nie mające nic przeciwko starym prawikom nie uwierzę, prędzej uwierzę że Korwin wejdzie do sejmu z poparciem takim jakie ma wśród mirków. Zresztą nawet jeśli jakaś by mnie zaakceptowała (choć nie przyznam się do swojego prawictwa za nic w świecie i będę szedł w zaparte), to i tak na 99,9% będzie miała już kilku bolców na liczniku. Jestem więcej niż pewny, że szybko zacząłbym mieć ból dupy o jej łózkową przeszłość albo zacząłbym oglądać się za innymi żeby tylko nadrobić te wszystkie lata przymusowego celibatu (o czym bym oczywiście nie powiedział na żywo, takie rzeczy mogę powiedzieć tylko w internetach). Dziewice to wiadomo, dawno już wyginęły, ale niestety tylko z taką mógłbym wejść w poważny związek.
#przemyslenia #tfwnogf #seks #zwiazki #prawictwo #stulejacontent #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Do starych prawików: czy też macie podobne rozkminy do moich?

  • tak 25.0% (14)
  • nie 10.7% (6)
  • nie jestem starym prawikiem 64.3% (36)

Oddanych głosów: 56

  • 4