Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie do rozowych co sadza o takim mezczyznie jak ja
wyznaje zasade zero seksu przed zwiazkiem, czy jest to akceptowalne wsrod kobiet czy raczej odpychajace?
spotykam sie z pewna kobieta od miesiaca, tematy coraz czesciej schodza na seks, z tego co zrozumialem ona nie ma problemu juz zaczac sypiac ze soba, ja jednak mam blokade
nawet sie nie calowalismy jeszcze, widujemy sie tylko w weekendy, na pytanie czy chciala by cos wiecej mowi ze moze w przyszlosci

zna moje stanowisko, mowila ze akceptuje, ale nie wiem czy nie strace jej, trzymajac sie ciagle swojego zdania

sadze ze ona chciala by najpierw seks, dopiero po czasie okreslic sie czy cos z tego bedzie czy nie, ja wolal bym jednak byc w zwiazku normalnym , bo spotykanie sie raz na tydzien i praktycznie nie znajac jej dobrze wcale, powoduje ze nie mam ochoty robic z nia wszystkiego co robia ludzie w zwiazku

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: ile kobiet, tyle reakcji.
Jedne chcą do łóżka na pierwszej randce, inne po slubie.
Ja sobie żadnych bliższych kontaktów z osobą, z ktora coś więcej mnie nie łączy w ogóle nie wyobrażam. Dla niektórych nawet pocałunek świadczy o zaangażowaniu, a co dopiero o seksie tu mówić...

Ale reguły nie ma.