Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gorzkiezale #stulejacontent #rozowepaski pytanie do Was.

Niesamowicie mi się podoba jedna kasjerka z pewnego sklepu, ma w sobie coś wyjątkowego, niestety nie mogłem się zdobyć na odwagę by do niej zagadać.

Patrze wczoraj że siedzi na kasie, no to się pcham do kolejki chociaż jak nic w innych mniej osób. Jako że był już wieczór, tuż przed zamknięciem, sądziłem że uda mi się przełamać lody i zostać do zamknięcia aż się 'przypadkowo' spotkamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No, co za szczęście mnie spotkało jak zacząłem obserwować jej dłonie i na prawej dłoni, na serdecznym palcu zauważyłem obrączkę o_O

Nosz ja ciesz.... obserwowałem ją od blisko 4 miesięcy, wpadła mi w oko od razu, człowiek chce się przełamać i zagadać po czym rzuca spojrzeniem nie na jej twarz jak do tej pory tylko dłonie i przeżywa załamanie.

Pytanie do #rozowepaski, bo chyba nadal żyje nadzieją, a wiadomo jak to w tym powiedzeniu idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy istnieje cień szansy że niektóre #rozowe noszą coś co przypomina obrączki (a ta była jakoś wyjątkowo gruba), ale nie są obrączkami. I czy jeśli takie coś nosicie to przypadkowo zakładacie na palec serdeczny, bo akurat na tym palcu najwygodniej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 4