Wpis z mikrobloga

o #!$%@? mac ale wpadlem na genialny pomysl na biznes jedzac spaghetti na obiadek. sluchajcie tego.
zakladam software house piszacy tylko w cobolu. bede reklamowal ze zarobki kosmiczne(bo tak jest). pewnie spytacie, skad wezme programistow. ha, mam wszystko obcykane.
mam 100k na start, w sam raz aby wyciagnac jednego dinozaura z jakiegos ibma. potem robie biuro w stylu japonskim, dinozaurowi daje stylowe genialnego zolwia i mowie ze to klasztor gdzie bedzie szkolil ninja. potem zatrudnie armie studentow z pobliskiej polibudy, dam im anime, piwo czy co tam lubia ci studenci i stylowki jak ninja. dziadek ich uczy, przyjmuje zlecenia.
potem reklamuje sie w mediach ze mam pierwszy klasztor programistyczny ninja z umiejetnoscia cobola. bede mial miliony.
#programowanie #cobol #studbaza #biznes
Pobierz Nadrill - o #!$%@? mac ale wpadlem na genialny pomysl na biznes jedzac spaghetti na o...
źródło: comment_rqHCKzQoVYHmUZx4NK4pl4uAWg8OsxHz.jpg
  • 15
poniewaz dostaje pytania na priv: powyzszy obrazek to wizualizacja dobijania deala. nie moge sie jeszcze zdecydowac czy ide w styl zolwi ninja(zolwie sa stare wiec dobrze sie wpisuja w kanwe mojego biznesu), czy moze dragon balla(genialny zolw i supersajanie tez sa starzy). tak czy siak, firma zlecajaca tez musi sie ubrac w ninja, w tym przypadku power rangersow. media beda huczaly, zrobie ze programowanie w cobolu znow bedzie sexy.
@Nadrill

nie mow mi co robic bo zrobie ci cios mangi i na dokladke anime


Odpowiedź godna bordo. Nie myślałeś, żeby zrobić klasztor tego typu dla wykopków? To ty byś był genialnym żółwiem-mędrcem. Uczyłbyś ich tajnych technik, miałbyś swoją armię. Mogłoby być cienko z hajsem, ale są rzeczy ważniejsze niż piniondz.
@Nadrill: ja znam w #!$%@? lepszy pomysł na biznes.

Wynajem karłów

Wobraź sobie że każdy rodzić staje przed problemem wybrania przedszkola dla swojej pociechy (chyba że jest biedny i dziecko idzie z rejonizacji). I taki rodzić nie wie czy to przedszkole jest ok, czy nie, co tam się dzieje, jaka atmosfera. Dlatego będzie mógł sobie wynająć karła, przebrać go za dzieciaka i podesłać do przedszkola. Potem taki karzeł zda relację. win