Wpis z mikrobloga

o #!$%@? mac ale wpadlem na genialny pomysl na biznes jedzac spaghetti na obiadek. sluchajcie tego.
zakladam software house piszacy tylko w cobolu. bede reklamowal ze zarobki kosmiczne(bo tak jest). pewnie spytacie, skad wezme programistow. ha, mam wszystko obcykane.
mam 100k na start, w sam raz aby wyciagnac jednego dinozaura z jakiegos ibma. potem robie biuro w stylu japonskim, dinozaurowi daje stylowe genialnego zolwia i mowie ze to klasztor gdzie bedzie szkolil ninja. potem zatrudnie armie studentow z pobliskiej polibudy, dam im anime, piwo czy co tam lubia ci studenci i stylowki jak ninja. dziadek ich uczy, przyjmuje zlecenia.
potem reklamuje sie w mediach ze mam pierwszy klasztor programistyczny ninja z umiejetnoscia cobola. bede mial miliony.
#programowanie #cobol #studbaza #biznes
Nadrill - o #!$%@? mac ale wpadlem na genialny pomysl na biznes jedzac spaghetti na o...

źródło: comment_rqHCKzQoVYHmUZx4NK4pl4uAWg8OsxHz.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
poniewaz dostaje pytania na priv: powyzszy obrazek to wizualizacja dobijania deala. nie moge sie jeszcze zdecydowac czy ide w styl zolwi ninja(zolwie sa stare wiec dobrze sie wpisuja w kanwe mojego biznesu), czy moze dragon balla(genialny zolw i supersajanie tez sa starzy). tak czy siak, firma zlecajaca tez musi sie ubrac w ninja, w tym przypadku power rangersow. media beda huczaly, zrobie ze programowanie w cobolu znow bedzie sexy.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: pamietaj ze starzy cobolowcy pewnie nawet nie wiedza co to internet lub siedza na ircu dalej, ich atraktycjnosc rynkowa jest mizerna. sami popelnia seppuku nie dopasowujac sie do rytmu ktory nadam tej branzy. do licha z nimi.
  • Odpowiedz
@Nadrill

nie mow mi co robic bo zrobie ci cios mangi i na dokladke anime


Odpowiedź godna bordo. Nie myślałeś, żeby zrobić klasztor tego typu dla wykopków? To ty byś był genialnym żółwiem-mędrcem. Uczyłbyś ich tajnych technik, miałbyś swoją armię. Mogłoby być cienko z hajsem, ale są rzeczy ważniejsze niż piniondz.
  • Odpowiedz
@Nadrill: ja znam w #!$%@? lepszy pomysł na biznes.

Wynajem karłów

Wobraź sobie że każdy rodzić staje przed problemem wybrania przedszkola dla swojej pociechy (chyba że jest biedny i dziecko idzie z rejonizacji). I taki rodzić nie wie czy to przedszkole jest ok, czy nie, co tam się dzieje, jaka atmosfera. Dlatego będzie mógł sobie wynająć karła, przebrać go za dzieciaka i podesłać do przedszkola. Potem taki karzeł zda relację.
  • Odpowiedz