Wpis z mikrobloga

pewnie niepopularna opinia ale jaranie sie tym prowokacyjnym kebabem to dla mnie zenada. dajecie sie dymac strasznie. gosc to robi tylko dla hajsu od unko i teraz sie jeszcze plaszczy przed wszystkimi na mirko bo pare zlotych dostal. wplacajcie komu chcecie ale promowanie czegos takiego uwazam za mega slabe. juz wole lobodzie dac czy sebie bo to oni sa tu aktorami i patola z ktorej sie smiejemy a nie jakis przyglup co zweszyl okazje na pare zlotych
#danielmagical
  • 21
@Perlo: Ale Cie boli co? XD Nikomu nie kazalem wplacac pieniedzy, nie jestem łasy na pieniazki w przeciwienstwie do baobaba i łysego ktorzy na kazdym kroku wypominali mi "moje pieniadze" oraz obrazanie mojej rodziny. Dawaj donejty komu chcesz, w sumie #!$%@? Mnie to obchodzi. A płaszczyc to mozesz Sie ty, swoim zenujacym zachowaniem obronco hipokrytow. Kazdy kto tu byl wie, ze to byla tylko zabawa a Ciebie to widocznie zabolalo ae
@Perlo Znalazl sie najmadrzejszy, piszacy jako przerywniki co 3 słowo xd i mający swoja tablice w wiekszosci #!$%@? CS GOwnem. Znajdz paru, czy tam parunastu co sie to nie podobalo. Nie robilem tego dla widowni, tylko dla wlasnej przyjemnosci. A ze dostalem pare groszy a dokladnie okolo 2 tys to az tak Cie boli? I nie uzalaj sie tak nad Łoboda samarytaninie, bo jechal mi na rodzine itd itp, a ja jedyne
@ProwokaacyjnyKebab: co ty ciagle o tej kasie. #!$%@? mam w twoje drobniaki. i nie musze nikogo zbierac. wyrazilem swoja opinie i tyle. i serio chwalenie sie tym ze sprowokowales uposledzonego goscia jest zalosne. jeszcze wielka ofiara bo go wyzywali xd i serio naucz sie czytac ze zrozumieniem bo ja nigdzie nie bronie lobody i nie o nim jest wpis. neguje twoje zachowanie i tyle i to nie znaczy ze kogokolwiek innego
@Perlo: ahhh uposledzonego, on jedynie spadł i ma jakies tiki, Gdy by chcial byl by madry ale woli zadawac sie z Baobabem i wciagac amfetaminke co zreszta nie raz pokazywal na streamkach. Nudny jestes naprawde. xdxdxdxdxdxdxdxdxd ( ͡° ͜ʖ ͡°)