Wpis z mikrobloga

Ten internet z #orange to aż taki dobry #cebuladeals czy jest jakiś haczyk? 1410GB, jeśli można je przedłużać co roku promocją konto ważne rok, to ten pakiet przy użyciu ~3GB miesięcznie starczy ponad 30 lat... Jest jakiś haczyk?
  • 11
@Jurix
@ms93 chyba haka nie ma, bonus 1310 dopisywany jest do nonusowego konta ktore tez mozna przedluzac. Ewentualnie orange wyszuka klientow ktorzy wzieli tyle GB i im ustawi ilosc GB sprzed aktywacji promo
@Jurix wychodzi jeszcze taniej, bo możesz ważność konta i bonusu wydłużać w nieskończoność wysyłając znowu sms przedłużający ważność na rok

Gdzieś około połowy kasy idzie odzyskać - można np. Na allegro sprzedawać golda do wota czy innych gierek poniżej ceny w oficjalnym sklepie
Ja co kilka miesięcy ładuje 50zl i ci jakiś czas wysyłam SMS na rok. I tak od kilku lat. Nic mi nie ubyło. Cały czas mam 20-30 GB. U matki tak samo zrobiłem + aktywowałem przelew co miesiąc 5zl z jej na moje konto, bo ona korzysta na modemie a ja w telefonie zawsze wygadam.
@Jurix: Nawet nie 5 lat temu... U mnie w zeszłym roku testowałem LTE od Orange to tylko miałem na zewnątrz budynku i to tak 4-5 MB/s, rok minął i dzisiaj mam wewnątrz i prędkość na poziomie 25-35 MB/s, do tego pingi niższe niż w Neostradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także Internet mobilny z roku na rok się wyrabia, przynajmniej u mnie.