Wpis z mikrobloga

#psychologia
ojciec kupił drogą baterię kranową, która nie wytrzymała nawet montażu, metka 5 lat gwarancji, kasjerka woła kierownika i tu nie wiem co zadecydowało, czy moje ubranie profesjonalisty (inna dziedzina), ale ktoś już mu przyniósł baterię na wymianę, to wystarczyło powiedzieć, że to nie ma sensu, wolę zwrot gotówki i bez zająknięcia to dostałem.
skąd się bierze ta cała siła perswazji? przypadkiem (po raz nie wiem który) trafiłem na słabszego, czy o co chodzi?
  • 7
@LubieBycZabijana: @StrucelRTFSC: piszę podręcznik i chodziło mi o jakieś świeże spostrzeżenia w temacie siły perswazji, którą nie wiem jak interpretować, bo jadę sobie rundkę 100 km na rowerze, mijam zgrabną panienkę, zatrzymuję się napić z bidonu i zapraszam na lody, to ma obrączkę na palcu, ale na seks gotowa. z jednej strony normalne, z drugiej nie.
@Kudos o kurde, ale się koleś napompowales. Chcesz żebyśmy ci tutaj napisali, że promieniejesz taką zajebistoscia, że ludzie przed tobą zginaja karki a mężatki rozkładają nogi? Chociaż sam już to napisałeś...