Wpis z mikrobloga

2 pytania xD
Karta Geralda ma:
Rozmieszczenie, Bohater : ulepsz o 3.
Czyli kiedy się ulepsza? Bo raz mi się ulepsza a raz nie i juz nie ogarniam xD
Karta Tibor Eggebracht:
Rozmieszczenie: jeśli trwa STARCIE wzmocnij o 15.
Co to jest to starcie? XD

#gwint
  • 15
@epi: @Carramba666: Jak widać wiele osób ma z tym problem i nie tylko na wykopie. Na reddicie był poruszony cały wątek, w którym ktoś ładnie wyjaśnił czemu są przekombinowane. Słowa kluczowe mają standaryzować rozgrywkę, być zrozumiałe i łatwe w zapamiętaniu. W gwincie tak nie jest, bo te nazwy są czasami kompletnie z dupy. W takim magicu gdzie jest ich o wiele więcej nie ma tego problemu, bo wszystko jest logiczne.
@TlustodupyBialorusin: ja tam nie odczuwam braku logiki zbytnio, ale ja jestem dziwny i zawsze wszystko czytam, zanim zagram :P

a tu większość gra bez opanowania wszystkich możliwych zasad
nie rozumiem takiego podejscia

tak samo jak nie rozumiem uruchamiania dowolnego sprzętu elektrycznego bez przeczytania instrukcji obsługi od deski do deski ;)

@epi:

ja tam nie odczuwam braku logiki zbytnio, ale ja jestem dziwny i zawsze wszystko czytam, zanim zagram :P

no spoko, ale chodzi o to, ze jesli nie przeczytasz, to w przypadku wiekszosci slow kluczowych nie idzie tego wywnioskowac z ich nazwy, bo nadawali je chyba na chybil-trafil bladzac palcem po slowniku; a do tego czasem nawet po przeczytaniu opisu masz zagwostke o co tam im #!$%@? chodzilo