Wpis z mikrobloga

Cześć! Pamiętacie ostatnią "aferę" którą opisałam? Gość mi nie nie sprzedał wędki, bo mam 666 w nicku. Udało się odzyskać kasę, ale Polak "Katolik" Cebulak, próbował jeszcze oszukać allegro i mnie na... prowizje :)

Ogólnie gościu jest śmiechu wart. Przesyłam kolejne screeny. #allegro. #polakcebulak #polakkatolik #neuropa Pierwszy tu, reszta w komciu :)
g.....e - Cześć! Pamiętacie ostatnią "aferę" którą opisałam? Gość mi nie nie sprzedał...

źródło: comment_oa7XIhm9RZRcwxL8qy3qq7p8o9K3NpSi.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rothenburg-vw: "w każdej" ? Weź zaznacz mi na czerwono emotki W KAŻDEJ linijce :)

Poza tym co emotki mają do sprzedaży? Ja nie jestem "poważna firmą", jestem kupującym. Mogę sobie pisać jak chce i gdzie chce. To on jest firmą, to jemu powinno zależeć na pozytywnej opinii po to, aby zwiększać sprzedaż. Ja mam to w dupie.

Do tego, sorry - traktujesz poważnie kogoś kto za 666 w nicku kupującego, odstępuje od umowy?
  • Odpowiedz
@pogas: już mi allegro zwróciło całą kasę, także wszystko ok.

Ostatnio sporo zaczęłam kupować na allegro (dużo pracuję i mam mniej czasu na zakupy xD) i coraz więcej Januszy spotykam :P Póki to było raz na jakiś czas to jakoś samych uczciwych :)
  • Odpowiedz
@gosiage: a ja mialam odwrotna sytuacje, tzn bez sprzedazy wedki i nicku 666 tylko przy probie odzyskania prowizji z allegro xD typ kupil ode mnie ksiazke i zaznaczyl odbior na miejscu, ale zadnej wiadomosci od niego nie dostalam co i jak wiec dzwonie i pytam kiedy chce odebrac, a on ze chce fakture za ksiazke xD bo to na firme xD (ksiazka o tematyce historycznej xD) ja ze przykro mi
  • Odpowiedz
@Hannahalla: tak, to sprzedawca superslawenty sprzedający wędki prologic oszukuje klientów Allegro. Negatywne opinie mówią same za siebie o użytkowniku Allegro superslawenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gosiage: Ze swojej strony dołożyłaś wszelkich starań, żeby transakcja doszła do skutku. Sprzedawca niestety tego nie zrobił , należy Ci się zwrot pieniędzy z odsetkami + zadośćuczynienie. Tego możesz się domagać i taką sprawę w sądzie wygrasz. To jest firma, a nie ŻUL z mamrotem... ten blog/vlog z Januszami to niezły pomysł :)
  • Odpowiedz