Wpis z mikrobloga

Cześć! Pamiętacie ostatnią "aferę" którą opisałam? Gość mi nie nie sprzedał wędki, bo mam 666 w nicku. Udało się odzyskać kasę, ale Polak "Katolik" Cebulak, próbował jeszcze oszukać allegro i mnie na... prowizje :)

Ogólnie gościu jest śmiechu wart. Przesyłam kolejne screeny. #allegro. #polakcebulak #polakkatolik #neuropa Pierwszy tu, reszta w komciu :)
g.....e - Cześć! Pamiętacie ostatnią "aferę" którą opisałam? Gość mi nie nie sprzedał...

źródło: comment_oa7XIhm9RZRcwxL8qy3qq7p8o9K3NpSi.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem wcześniej, żebyś robiła mu problemy z prowizją i nie zgadzaj się na nic. Ogólnie jak chcesz się pośmiać to zapytaj go jeszcze - Gdzie są odsetki ? :)
  • Odpowiedz
@gosiage: pisz maile z obcą osobą, #!$%@? emotami w każdej linijce. I dziwisz się, że nikt nie traktuje Cię poważnie? Ja bym nawet nie odpisał. W CV też masz wpisane

Edukacja:
- Szkoła Podstawowa nr 1 ;) (ha ha)

?
  • Odpowiedz
@xandra: oddał mi kasę, ale potem zapewne na allegro przy anulowaniu zakupu pojawia się pytanie z czyjej winy. On zaznaczył, że z mojej - mimo, że ja wędkę chciałam, on mi jej nie chciał wysłać. Mimo to, "zaznaczył" że wina była moja. Nie przewidział jednak, że allegro pyta drugą osobę jak sytuacja wyglądała. Ja wysłałam im screeny mejli i prowizją został obciążony sprzedający :)
  • Odpowiedz