Wpis z mikrobloga

@deguhy: nie da się tak powiedzieć. Musisz sam sobie odpowiedzieć na czym Ci zależy. Skoro tagujesz xiaomi to weźmy pod uwagę mi4c 2/16 i redmi 3 pro czyli 3/32. Cena podobna a różnice diametralne. Mi4c ma lepszy ekran i procek. A R3P ma więcej ramu, czytnik kart pamięci i czytnik linii papilarnych. Zdecyduj na czym Ci zależy i wtedy będziesz wiedział który telefon będzie dla Ciebie najlepszy.
  • Odpowiedz
@deguhy: zależy, na czym Ci najbardziej zależy. pełno jest fajnych Xiaomi do 700zł, ale z własnego doświadczenia mogę polecić ZUK Z2. Flagowe bebechy, bdb bateria, wszystko śmiga. Jedynie aparat mógłby być trochę lepszy :) Teraz jest na Banggood powyżej Twojego budżetu, ale często jest znacznie poniżej tej ceny (promotag ub kupon). Do tego można odzyskać parę groszy przez cashback.
  • Odpowiedz
Ale i tak warto się zainteresować ciągle bardzo dużo go kupuje to musi coś w tym być ja kupiłem za 800zl z PL jakoś w Marcu tego roku i bardzo polecam
  • Odpowiedz
@danielz_ zobacz. Kupujesz 4x 3/32 w Chinach za 500. Z vatem wychodzi 620. Musisz zapewnić gwarancję i opłacić lokal j pracowników. Ja zamowilbym z Chin, ale wiele osób się boi i chcą pewna gwarancję. Gdy zaczną więcej sprzedawać to pewnie zmniejsza marżę
  • Odpowiedz
@Re-volt: Mi stricte chodziło o redmi note 3 3/32, gdzie idzie go dorwać za około 600zł (nie wliczając vatu) w Chinach a tutaj cena 1300 w tym całym Mi zone. To jest dla zbyt duża różnica. Jeśli cena w Polsce jest wyższa o około 30% niż w Chinach to dla mnie jest spoko, masz gwarancje, szybką dostawę itp. Ale 100% to duża przesada i to za stary telefon. Tylko o to
  • Odpowiedz