Wpis z mikrobloga

#jedzzwykopem #zwiazki #gotujzwykopem

To jest fota jedzenia, które mi przygotowała, moja świeża była ex, #!$%@? gotowała, nie była narodowości Polskiej oraz nie czuła miłości do mielonych, profanowała mielone na wszelakie sposoby, dlatego już z nią nie jestem.

O to mielony faszerowany makaronem, z x dodatkami, zjadłem raz, jak byłem podchmielony.
Pobierz Drake1 - #jedzzwykopem #zwiazki #gotujzwykopem 

To jest fota jedzenia, które mi pr...
źródło: comment_oDBQs2P6nXAUXmiEPF9hMG7fBaxAYjbz.jpg
  • 17
@Tetrachloroizoftalonitryl: Ale pijesz i palisz ? Bo jak stare przysłowie mówi kto pije i pali ten nie ma robali ;)

A tak na serio. to ja żyje bez śniadań od ponad 20 lat, jakoś jak zjem np z rana jakieś pieczywo itp to mi strasznie ciężko na żołądku, cholera wie dlaczego, zazwyczaj mój pierwszy posiłek to obiad, z jeśli już, z rana i to od niechcenia, to jakiś jogurt, albo mleko
@Tetrachloroizoftalonitryl:

Miło czytać ludzi z podobnymi gustami, co do mnie, masła jak innych smarowideł nie jem od 20 plus lat, z wyjątkiem jak robię np bagietkę w piekarniku, z szynką, serem i itp, ogórek pomidory.

W czystej postaci jakoś mam obrzydzenie do smarowideł, w sumie to mam bekę jak czytam ludzi, że bez masła czy margaryny nie da się zjeść pieczywa itp... a po co mam ślina....

Ludzie np jedzą suchary