Wpis z mikrobloga

Uważajcie na siebie. Dzisiaj po pierwszym dyżurze w szpitalu po złamaniu kostki, wracając od mechanika. Zauważyłem wypadek - motocykl przebił się przez ogrodzenie i wylądował na placu za rowem obok drogi. Na miejscu ekipa karetki. Podbiegłem żeby pomóc. Patrzę na kierownika... urwana ręka i noga, obrażenia wewnętrzne czaszki. Pomogłem tyle ile mogłem przy reanimacji, ale szanse raczej 1% na przeżycie. Z relacji świadków gość wyleciał z zakrętu. Ciuchy na zdrapkę. Idę się napić piwka z nerwów bo już dawno nie miałem zgona pod rękami #motocykle
Shathann - Uważajcie na siebie. Dzisiaj po pierwszym dyżurze w szpitalu po złamaniu k...

źródło: comment_SHYDFCcb5O23vlSpZrcPQ5uryjopZFTY.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: tak tak ja wiem motocykle są wszędzie. Doslownie. W jednej chwili jedzie taki z prawej a za chwilę rura i jest z lewej by nagle wystrzelić do przodu, rycerze szos. A ty głupi kierowco masz się patrzeć cały czas co taki robi bo to przecież MOTOCYKLISTA PAN.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: A to ciekawe co mówisz. Chyba faktycznie jak najszybciej sprawię sobie kamerkę na kask. Utrzymując obecny trend po jakichś dwóch tygodniach będę miał tyle materiału że odjebię Ci piękną kompilację jak jadę sobie spokojnie i przepisowo, a jakiś matoł w samochodzie zmienia pas prosto na mnie. Albo tuż przede mną. Albo siedzi na dupie bo nie jadę 30+ ponad limit. Albo wyprzedza na gazetę bo jest zbyt wielką p---ą
  • Odpowiedz
@Asteroida: @dzieju41: warto pamietac, ze o ile narządy po takim wypadku mogą być mocno uszkodzone, to tak naprawdę całego człowieka można "przerobić" - przeszczepione tez mogą być fragmenty kości, chrząstki itd (choć oczywiście po odpowiednim czyszczeniu i preparacji tkanek) i wtedy każdy się może przysłuzyc innym.
  • Odpowiedz
  • 1
@licuri ciśniesz między autami na naramowickiej od strony lechickiej? Tam są takie koleiny, że c--j normalnie strzela ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz