Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, jest i ona - RECENZJA XIAOMI Mi6 - KLIKNIJ TUTAJ, by obejrzeć ją na Youtube a dodatkowo...JEST KONKURS ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej warunki konkursu, do wygrania 3 kupony po 50%.
► Mi6 6/64 - KLIKNIJ TUTAJ - z kuponem HMi64G za 425,99$.
Mi6 możecie kupić w GearBest z opcją wysyłki "Priorty line" która omija VAT :)
Jest to link typu REF - czyli kupując cokolwiek z niego wspierasz mój kanał, jego rozwój i włożoną w niego pracę. Jeżeli nie chcesz - TUTAJ jest link bez REF. :)

Xiaomi Mi6... do tego telefonu podchodziłem bardzo sceptycznie - brak jacka, brak IP68 i na starcie byłem pewny, że soft na pewno nie będzie dobrze wspierać świetnej matrycy aparatu czy nie będzie też dobrze zoptymalizowany pod względem baterii. Po ponad 2 tygodniach testów moje zdanie jest już zupełnie inne. Co sądze o tym telefonie? Zapraszam do materiału.
Zapomniałem wspomnieć w recenzji o jednej, bardzo ważnej rzeczy - CZY WARTO DOPŁACAĆ względem Mi5 ? Odpowiedź jest jednoznaczna - TAK. Już nie chodzi o wydajność czy o dużo lepszą baterię ale o pamięć RAM. Kiedy wychodziło Mi5 to 3Gb RAMu nie były nadmiarem, taka pamięć była optymalna i wystarczająca - 6 GB RAMu to dużo więcej niż telefon potrzebuje i dlatego starczy Wam Mi6ka na dłużej.

Konkurs!
Do wygrania 3 kupony 50% na Xiaomi mi6 6/64 black.
1. Musisz posiadać konto w www.gearbest.com ażeby ewentualny kupon przypisać do Twojego konta.
2. Musisz byś subskrybentem mojego kanału i zostawić łapkę w górę pod materiałem.
3. Zostaw swój konstruktywny komentarz na temat Xiaomi mi6 i na końcu komentarza zostaw słowo "KONKURS" - to słowo jest kluczowe bym wiedział, że chcesz wziąć udział w konkursie. Komentarze typu "Fajny telefon, chciałbym taki KONKURS" nawet nie wchodzą w grę.
4. Konkurs trwa do 8.06.2017 do godziny 23:59:59.
5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w pierwszym materiale po dacie i godzinie z punktu 4.
6. Zastrzegam sobie prawo do małej modyfikacji regulaminu w ciągu 48h od publikacji materiału. (Na ewentualność niejasności i błędów).

Zachęcam do obserwowania tagu #majsterpirzu :)

#xiaomi #chinskiecuda #android #itemyzchin #konkurs #youtube #telefony #gearbest #aliexpress
Pirzu - Mireczki i Mirabelki, jest i ona - RECENZJA XIAOMI Mi6 - KLIKNIJ TUTAJ, by ob...

źródło: comment_ViA9rm5TMNIZblrJCZnGddKbuXE9xxqk.jpg

Pobierz
  • 45
@Pirzu: slow motion jest w full hd? Pirzu nagrałbyś może z jedną recnejzę bez gafy? nie dość, że slow motion to 720p to jeszcze podbite z 420p albo niżej(,)
@Wirtuoz: Dla mnie. Uwierz mi, ze kiedy dostaje maile, wiaodmosci na skype, powiadomienia YT Studio, Menadzer stron FB (najgorsza apka ze skypem wlacznie) i dodam do tego messenger, insta, twitter to potrzebuje, zeby aplikacje szybko sie ladowaly i by system mial zawsze "nadmiar" mocy. na 2/3 GB RAMu nie dam rady