Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki!

Zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym znaleziskiem pt. Ceny na Węgrzech - kraju leczo, gulaszu i papryki

Ponadto mam dla was małe rozdajo (ale nie taguje, bo chce aby było tylko dla osób zapisanych na moją listę), w którym wylosuje za pomocą mirkorandom trzy osoby, które dostaną podwójne bilety do Zamku Krzyżtopór. W puli jeden podwójny bilet na nocne zwiedzanie zamku, oraz dwa podwójny bilety standardowe. Aby wziąć udział w losowaniu należy zaplusować ten wpis. Jeśli ktoś plusuje, a nie chce biletu to proszę o info w komentarzu. Losowanie jutro o 16.

Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli chcesz dołączyć do listy lub chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Miłego dnia!
  • 21
@MG78: Nawet sobie nie wyobrażam jak moja różowa byłaby tym zachwycona - a jutro akurat jej urodziny :) Może tym razem mi i jej się pofarci :) Pozdrawiam i szanuję za tak prawilne #rozdajo!
@MG78: Hej @MG78
Bardzo dziękuję za nagrodę. Bardzo się cieszę, że zostałem wylosowany, ale jednak nie chcę z niej skorzystać (są za daleko ode mnie te piękne ruiny zamku). Przekaż ją proszę kolejnej do nagrody osobie. Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję bardzo za wartościowe wpisy.