Wpis z mikrobloga

@Lunaotic: zależy gdzie on jedzie, szukaj po tagu tego kraju do którego się wybiera. Ewentualnie jedź z nim i na miejscu szukaj jakiejś gównoroboty na początek a potem będziesz szukała czegoś konkretnego
@Lunaotic: W czym mamy pomóc? Praca będzie w tym samym miejscu, jeśli taką znajdziecie. Miejsce zakwaterowania...raczej mieszka się wspólnie jeśli wspólnie jedzie się za granicę, zwłaszcza jeśli jest się z sobą w związku (!!!). Szukaj w agencjach pracy i w necie.

Twojemu niebieskiemu odpowiada, że jesteś taka przylepa? Dlaczego chcesz koniecznie pracować tam gdzie on? Boisz się, że bez niego sobie nie poradzisz? Kobieto...
@dolOfWK6KN: jeez spokojnie, wiem że nie rozumiesz jak działają związki i że chcemy być RAZEM bo przecież to takie nienormalne xD Jak nie chcesz pomóc to po co piszesz? Z agencji nie chce jechać bo ściągają za to wiecej kasy niż powinni ( )
@Lunaotic: Wasze życie, wasz związek, wasza sprawa. Gdybym miał przylepę nie dającą mi oddychać, to bym ją w dupę kopnął. Ale to ja, inni mogą lubić. Do czasu.

Jak nie chcesz pomóc to po co piszesz?


Bo nie wiem w czym mam pomóc. Czego chcesz? Konkretnych adresów firm które przyjmują pary niezależnie od kompetencji czy co? Jak gównorobota, to na pewno będziecie razem pracować, bo nie ma procesu selekcji.

Z agencji
@dolOfWK6KN: razem chcemy ze sobą przebywać i raczej jest to rzecz normalna kiedy oboje się kochamy. Kazdy ma inne podejscie i inny charakter nam jest akurat tak bardzo dobrze ( )
@dolOfWK6KN To nie Twoja sprawa, i zapewnie cokolwiek Ci powiem odpowieszi 'ooo to duzo przed wami itp itd. Potem zaczniesz swoje zyciowe lekcje jakie to kobiety sa uzaleznione od mężczyzn. Nie potrzebuje tego uwierz mi :)
@Lunaotic: Jeśli szukacie pracy sezonowej/wakacyjnej to Niemcy niedługo zaczynają zbiory truskawek, później we Francji możesz próbować załapać się na zbiory winogron - sierpień-wrzesień i mysle ze do listopada nawet da radę pociągnąć. Tak, będziecie razem pracować na tych samych farmach. Nocleg zazwyczaj jest, ale musisz dokładniej popytać - w niektórych regionach oferują miejsce do spania, w innych tylko miejsce do rozłożenia namiotu(ale wciąż podstawy typu prysznice/tolaety) a w innych nic i