Wpis z mikrobloga

Wczoraj bylem w Tesco, i chcialem kupic pudelko takich batonikow, cena to 13 zl za to cale pudelko, czyli 81 gr za batonika. Ale gdy otworzycie pudełko, wyjmiecie ponedynczego batonika i Pani zczyta kod kreskowy z niego zamiast z calego pudelka, robi sie 0.39 gr za batonika, czyli okolo 6.24 zl za pudelko cale wychodzi.
#cebuladeals
Macieeeg - Wczoraj bylem w Tesco, i chcialem kupic pudelko takich batonikow, cena to ...

źródło: comment_uD1HF7rMHuvYoBqmXSlAxHIvrMUuFNUN.jpg

Pobierz
  • 11
@07zglosSie no dziwne to jest, fakt. Sa te lechy lite, chciałem kupic 6 buteleczek, bylo 2.19 za butelke. Przy kasie okazalo sie ze 1.30 za butelke, jakas promocja, dusza polaka cebulaka sie odezwala i kupilem 24 buteleczki. (ʘʘ)
@07zglosSie: Jeśli to było to samo Merci to zarówno to spod kasy jak i z działu ze słodyczami kosztowało tyle samo, bo to ten sam kod kreskowy. Po prostu gdzieś była podana niepoprawna cena i tyle.

Ogólnie sprzedaż produktów, które mają np. 170, 440 czy 710 g powoduje to że nie tak łatwo sobie przeliczyć w głowie cenę za kilogram, co bardziej się opłaca i trzeba szukać informacji z ceną za
@toomeek mi tam lech lite smakuje, jak kupilem 1szy raz, myślałem że będzie smakował jak bezalkoholowy, czyli jak szczochy, ale smakuje legitnie. 3,5% to można wypić pare piwek, i rano spokojnie jechać autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)