Wpis z mikrobloga

@Ulubiona tiaaaa, a potem weźmiesz sobie urlop, śpisz sobie smacznie a tu DRRRRRRRR!
-Co mnie budzisz mameeeee!
-A bo ja myślałam...

Mame do poprawczaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rasjanek20: uuuuu, poważna sprawa
albo masz coś z głową i wydaje ci się że masz 110 lat
albo jesteś zdecydowanie najstarszym wykopowiczem, a twoja mama najstarszym człowiekiem świata (musi mieć co najmniej 125 lat)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: przecież to normalne, że przez całe życie jest relacja matka-dziecko. Ja mam 3 z przodu, a i tak robię mamie laurki na Dzień Matki (ʘʘ) a ona mi składa życzenia z okazji Dnia Dziecka.
  • Odpowiedz
@Ulubiona: W zeszłym roku 1 czerwca siedziałem na mega nudnych zajęciach. No nic tylko się powiesić. Jakoś w połowie dostałem smsa, otwieram, a tam właśnie życzenia od mamy na dzień dziecka. Moja mama smsów nie pisze prawie nigdy, dalej nie ogarnia klawiatury w telefonie. Powiem więcej, nie dość że smsa dostałem, to jeszcze na końcu emotka widniała. Od razu banan na twarzy i weselej mi się zrobiło. Chyba do końca
  • Odpowiedz
@ArekJ: I tak nie spałam :)

@OzaweNakashi: Nie pamiętam aby w dzień dziecka dostawała prezenty w domu się nie przelewało a do tego mam jeszcze dwójke rodzeństwa. Zawsze byly życzenia buziaki i wspolny dzień :) o ile mama mogła bo praca bałdzo
  • Odpowiedz
@Focalor: Jak moja mama wysłał mi kiedyś pierwszego smsa wieczorem o treści "Hej", pierwsza myśl ukradli jej komórke i ktoś do mnie napisał specjalnie. Dzwonie nie odbiera odrzuca, kolejna wiadomość - " Odpisz. Nie dzwon"
Paaaaaaanika. Dzownie do brata najstarszego, nie dając mu dojść do słowa mówie : " Mamie ktoś ukradł telefon, wiesz coś o tym? ten hui mi napisał smsa", slysze jak brat kiśnie ze mnie a w
  • Odpowiedz